Ulepszenie Kompa ! Pomóżcie Zrobic Pakicik do 700 zł ! :D

Mój komp jest już stary i wymaga małego uaktualnienia pomóżcie mi zrobić listę rzeczy które trza wymienić :smiley: ( Ogólna cena wszystkiego ma nie przekroczyć 700 zł )

Mój Komputer obecnie :

AMD Duron 1.79 GHz , 512 RAM ,Ati Radeon 9550,

Po włożeniu nowych częsci chcę abu chodziły takie gry jak : Fifa 09, Assasin Creed’s ,Football Manager 09,PES 09

( Jeżeli to tylko możliwe , jak na taką cene ) :smiley:

Na gry wydasz jakieś 300-400 zł . Nie lepiej zakupić za to lepszy części do kompa ?

Może troszkę więcej informacji? Płyta główna, rodzaj pamięci. A i nie twórz dwóch takich samych tematów.

Za starego kompa jak dobrze pojdzie weźmiesz około 300zł, więc razem będzie ok. 1000zł do wydania.

A więc:

Procesor : Intel Pentium Dual Core E2160 - 179 zł

Płyta Główna : Gigabyte EP31-DS3L - 179 zł

RAM : GoodRam 2GB 800MHZ - 90 zł

Karta Graficzna : Galaxy GeForce 9600GSO 384MB - 279 zł

Zasilacz: Modecom MC-350ATX 2.0 - 90 zł

HDD : WD 320GB 16MB Cache AAKS - 165 zł

Napęd : Samsung SH-S202J - 69 zł

RAZEM : 1051 zł

Koniec tematu :slight_smile:

Czy modecom to przypadkiem nie no name ?

ModeCom to jedna z najlepszych firm produkującej zasilacze, choć seria FEEL nie cieszy się dobrą opinią :slight_smile:

Pozdrawiam.

ramy: Patriot LLK 2x1gb 800mhz

HDD: Samsung SpinPiont F1 320gb

Napęd: Pioneer DVR-215D

Spierałbym się. Wg mnie to najgorsze zasilacze z tzw. wyższej pułki.

No więc…

Moim zdaniem Pioneer 216-D jest lepszy… :wink:

Pamięć kup najtańszą ale nie wolniejszą niż 800 MHz. Po co Ci Patriot, OCZ lub podobne skoro są tak samo szybkie jak standardowe. Jedyna różnica to zdolność do OC. Jeżeli chcesz jednak w miarę przyzwoite kostki, to zainteresuj się firmą A-Data i pamięciami Vitesta Extreme - w miarę tanio i całkiem przyzwoicie.

Podaj jeszcze jaki masz model i moc zasilacza, zdejmij obudowę i odczytaj dane z jego ścianki. Po upgrade’dzie kompa może nie wytrzymać.

jest niewiele lepszy a kosztuje 20zł więcej :stuck_out_tongue:

Jedynie Modecomy z serii Feel są najgorsze.

Z Modecomów bardzo dobre są z serii MC i Volcano bo są robione przez inne firmy a nie przez Modecoma.