Ulepszenie Komputera

Witam

Mój komuter:

Amd Athlon 850 MHZ

GeForce 2 32 MB

448Mb RAM

HDD 20 GB

Mam prosbe. Chcialbym ulepszyc ten komputer ALE nie chce kupowac nowego. Czy jest osoba która powiedzialby mi co musze kupic abe miec:

Procesor 2 GHZ

Dobrą garte Graficzną

1 GB RAM

HDD 120GB+

niemasz innego wyjścia :stuck_out_tongue:

poprostu tu jest do wymiany wszystko :!:

ewentualnie dysk sobie możesz zostawić tak z sentymentu ;]

ale lepiej i jego też wywalić bo będzie spowalniał cały komputer .

Złączono Posta : 11.07.2007 (Sro) 14:58

ile masz kasy na tą “modernizace” ?

Czyli mówisz że nie da rady dokupic czesci. I zostaje mozliwosc kupna nowego komputera. A moze da rade cos z tym zrobi jednak ?

wierz mi, nie da sie

A tak w miare dobry komp co wystarczylby na te czasy ile kosztuje ??

NAJMNIEJ ;D

hm … za kilka lat do muzeum oddać :slight_smile:

przy obecnych cenach sprzętu które są atrakcyjne można za ok 1000-1100 zł złożyć przyzwoity komputer :slight_smile:

10 000zł :smiley: a tak na serio to 2000-3000zł

a jeszcze mam jedno pytanie(nie na ten temat) Kolega ma interne MULTIMEDIA 512 Kb/s z dynamicznym ip. Wszyscy mu mowią ze moze je zmieniac. On prubowal juz wszystkiego odlczaml internet komputer i nic. czy wiecie co z tym zrobic ???/

albo zmienia się po każdorazowym podłączeniu do sieci lub też okresowo np co 24/h ?

a jeśli mu się nie zmienia to może jednak ma stałe IP ?

jak sprawdza adres IP ?

ja tak nie mówię, części dałoby się kupić np. na allegro lub na giełdach tyle że każda wydana złotówka na ten złom jest zmarnowaną złotówką. Napisz ile jesteś w stanie wykrzesać z siebie kasy to napiszemy co kupić. a i tego swojego sprzętu albo nikt nie będzie chciał wziąć albo po bardzo niskich cenach.

a tak na serio to nic więcej nie pisz bo pojęcia o sprzęcie to Ty raczej nie masz.