Ulepszenie komputera

Cześć, przed ostatnimi czasy, zmieniło się wiele w dziale procesory i płyty główne.

Jestem w kropce, otóż jestem wielkim fanem części Need For Speed itd

a konsola moja właśnie wywaliła RODA.

Posiadam jednordzeniowy procesor, który chcę zastąpić nowym (Intel Core 2 Duo E6700 2,6 GHz), oraz chcę wymienić płytę główną. Proszę o pomoc, jaką opłacałoby się płytę główną kupić, oraz jakieś opinie na temat tego procesora.

POMÓŻCIE :slight_smile:

jezeli chcesz wymienić płyte i procek to radze kupić coś od AMD,coś typu athlon II x4 lub phenom II x3 i do tego jakaś płytka am3 asrock lub z MSI

Bardzo ciekawy procesor, lecz czy będzie się nadawał do gier wyżej wymienionego typu na rok 2011 itd.

i czy jest wydajny? bo cena zachęca

sam mam athlona II x2 podkręcony z 2.8ghz na 3,41ghz,z moją kartą graficzną(geforce 9600gt) na przykład w need for speed hot pursit mam 40-55klatek na sekunde(1280x1024,full) procesory od AMD są bardzo wydajne(chociaż względem INTELA są minimalnie mniej wydajne) i mają bardzo atrakcyjne ceny czego nie można powiedzieć o prockach INTEL. jeżeli zastanowisz sie nad phenomem II x3 istnieje szansa na odblokowanie czwartego rdzenia(do tego trzeba mieć płyte główną z opcją w biosie,tak najwygodniej) i wtedy bedziesz miał phenoma II x4. athlony są troszke słabsze ale do gier starczy Ci jakiś athlon x4 640 4x3,0ghz(oczywiście można z niego wycisnąć więcej) do tego płyta główna Asrock n68c-s UCC AM3(ddr2,ddr3) z możliwością odblokowania nieaktywnych rdzeni w procesorach athlon II i phenom II,mam nadzieje że pomogłem

http://allegro.pl/athlon-ii-x4-640-4x3-0ghz-gigabyte-ga-ma770t-ud3-i1363213987.html

W sumie na zakup części mam tylko 2 dni, więc wypatrzyłem taką aukcje, co sądzisz o tym?

po pierwsze,jeżeli masz starą pamięc ddr2 to musisz ją sprzedać i kupić na ddr3 jeżeli chcesz kupić ten części które podałeś w linku a jaką masz grafe i zasilacz??

ModeCom Volcano 550W

DDR3 OCZ 4GB (2x2gb)

GF 9600GT ZOTAC

reszta wporzo

no to gra gitara:) z czasem możęsz grafe zmienić bo jeżeli lubisz grać na full detalach to może być problem z grami 2011 roku:)

Dzięki za wszystko :slight_smile:

Prawdopodobnie kupie tego seta. :smiley:

TEMAT ZAMYKAM

nie ma za co:)

witam czy jest taka możliwość żeby pobrać czy siągnac te piosenki co są w NF hot pu… żeby nagrać na płytę i słuchać prosze o pomoc gg7084435