Ulga internetowa za 2012 rok?

Witam,czy rozliczając PITy w tym roku można jeszcze odliczyć sobie podatek za korzystanie z internetu…Bo szukałem info ale pokrętnie jest to pisane,można się pogubić z tymi latami.A mi chodzi czy jeżeli w 2012 roku płaciłem za internet to czy mogę to sobie odliczyć??

Z tego co wiem to w picie za 2012 jeszcze można to odliczyć, ale najlepiej to jeszcze sprawdzić.

jak najbardziej można odliczyć !

Ok dzięki za odpowiedzi.Kontaktowałem się z netią i potwierdzają że jak najbardziej można odliczyć sobie internet. Zawsze w TV nakładą ludziom do łba że ulgi znikają a później wychodzi co innego…ehhhh Kochana nasza Polska rzeczywistość :slight_smile: Pozdrawiam

SeBoLaS , bo ulgi znikają ale dotyczy to roku 2013, za rok w picie za 2013 już odliczyć nie będzie można (chyba że jednak to zmienią ale to mało prawdopodobne).

Będzie można, ale tylko w przypadku, jeśli masz nowe łącze (czy korzystasz od tego/ubiegłego roku, chyba 2 lata będzie można odliczać), ale po szczegóły to w ustawę trzeba zajrzeć.

A teraz jak najbardziej można :slight_smile:

Ostatni raz w tym roku wypełnia, PIT… zawsze trochę kasy było… szkoda że koniec.