Ulotki na wakacje

Mam takie pytanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Na tegorocznych wakacjach zamierzam podjąć prace na roznoszeniu ulotek ale za bardzo nie wiem gdzie sie udać by podjać te zajęcie i jakie sa wymaganie wiekowe (mam 12 lat) ??? prosil bym o odpowiedzi !!

najlepiej udaj się do jakiejś firmy ;]

pizzeri,restauracji itd.

A nie jesteś trochę za młody na to żeby pracować??

no troche młody mnie nie chcieli przyjąć jak miałem 13

A dla 17nastolatka coś znajdziecie ??:smiley:

Może łaskawie sam sobie znajdziesz??

Roznoszenie ulotek od 12 ? ee.wątpie, legalnie można pracować od16 , a Ty Wojtas2007 idź do urzędu pracy i się dowiedz conieco :stuck_out_tongue: masz 17 lat, a nie wiesz gdzie się udać po pracę ? :confused:

Czemu nie?

Bierz, szukaj pracy, bo na roznoszeniu ja w twoim wieku całkliem sporo zarobiłem, przy czym bardzo mi się podoba rozdawanie ulotek, naprawdę bardzo mi się podobało. ;]

W gazecie z ogloszeniami zobacz… tam sa podane numery tel dzwonisz umawiasz sie i masz…

Zresztą takie coś jest nie opłacalne.

Zapłacą ci 2gr za ulotke i musisz śmiagać codziennie po szkole…

możesz sie udać na takie duże pole truskawek i zapytać właściciela czy nie potrzebuje ludzi do zbierania u mnie za zbieranie truskawek płaca 4 zł

Za co? za godzinę czy koszyczek? :stuck_out_tongue:

Ja zbierałem ostatnio 1 raz… płacili 1,5zł od koszyczka (wiecej nie mogli bo było by to nie opłacalne) 4h roboty 10,5zł. Może jak by było wiecej owoców to bym coś zarobił a były tylko zgniłe xD

Jednym zadaniem- nie polecam :stuck_out_tongue:

Pomysł co nieo spóźniony.

Ultoki są nieopłacalne. Koleżanki z klasy za kilka godzin roznoszenia ulotek i to w zimę dostały po 30zł, gra nie warta świeczki.

a co ty byś chciał miliony na tym zarobić??Ja za 10 h roboty dostaje 35 zł.

hahah teraz to przesadziłeś. Ciężko jest znaleźć kogoś kto zapłaci 1,50zł ale podaj mi adres bo chyba pójde tam pozbierać jak tak dobże płacą :-& :-& :-& :-&

L.B.G. u mnie za 8h roboty ma się 40zł a im dłużej sie pracuję to i więcej;]

Bo najprawdopodobniej chodziły po domkach jednorodzinnych. Jeśli roznosić ulotki to tylko w blokach :slight_smile:

milla91 polskie prawo pozwala na zatrudnienie osób od 13 roku życia za pozwoleniem rodziców i powinna być określona lista prac lekkich przy takim zatrudnieniu, ale wątpię żeby ktoś chciał podpisywać umowę o roznoszenie ulotek- o taką robotę bardzo łatwo wystarczy popytać pieniądze nie śmierdzą. Jeżeli masz 17 lat tak jak ja możesz pracować bez pozwolenia rodziców :).

karolzet Nie powiedziana dla jednych 30 zł to mało a dla drugich majątek. Wszystko zależy od pracodawcy ;D

No to trza poczekać do 11 stycznia :smiley:

Oczywiscie dziekuje za wszystkie odpowiedzi :slight_smile: Pozdro dla wszystkich i zycze miłych WAKACJI :D:D:D