UltraISO konfiguracja

Witam.

Zainstalowałem program do wypalania obrazów UltraISO i w związku z tym mam pytanie do użytkowników tego softu o poprawną konfigurację jego. Np w konfiguracji zakładka burn jest takie coś domyślny program do wypalania, wykryj a niżej użyj NeroAPI jeżeli dostępne (ta opcja jest zaznaczona). Czy ten program sam wypala czy trzeba mieć inny np Nero jako domyślny program do wypalania ?

Proszę o pomoc.

Program słuzy tylko do montowania/składania obrazu - w zakładce podajesz właściwy burn -program wypalający :slight_smile:

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy po instalacji tego programu i po pierwszym uruchomieniu trzena coś jeszcze ustawiać czy ustawienia domyślne są dobre ?

Programy takie jak UltraIso czyli do przygotowania i modyfikacji obrazu płyty CD/DVD stanowią rozszerzenie

oprogramowania do wypalania płyt dostarczanego zwykle z nagrywarkami i w związku z dużymi możliwościami

manipulacji wymagają wiedzy czego się chce i jak to osiagnąć. Spojrzałem przed chwilą na domyśłne ustawienia

UltraIso po instalacji i takie ustawienia zdecydowanie mi nie odpowiadają ;/

Sugerowałbym - jeśli się nie ma doświadczenia, na skorzystanie z jednej z wersji Nero i jego kreatorów :wink:

W takim razie poradź co i jak ustawić w tym ultraiso aby było dobrze.

Ależ ja nie wiem co chcesz utworzyć - wybór jest tak bogaty że ja się niedomyślę :slight_smile:

Mam do wypalenia plik obrazu *.mdf o objętości 7,6GB

Co i jak ustawić aby było ok. Mam na standardowych ustawieniach i przy próbie wypalenia pisze, że jest bład rezerwacji strefy do wypalenia.