Ulubione stacje radiowe w winampie

Znalazłem kilka fajnych stacji i mam pytanie czy jest jakaś możliwośc stworzenia takiej zakładki aby można w łatwy sposób do nich powrócić? Za cenne wskazówki dzięki

zapisz listę …

a potem Wczytaj listę?

Po co tworzyć playlisty stacji radiowych w winampie, jak masz odtwarzacze radiowe do tego stworzone?

http://www.screamer-radio.com/download/

http://www.nexusradio.com/download.php

@Chillout,

chociażby po to, że jak juz masz 1 odtwarzacz, nie instalować drugiego …

Do twojej wiedzy winamp jest przede wszystkim odtwarzaczem audio a nie odtwarzaczem radiowym.

W każdym playerze można odtworzyć streaming radiowy i odrazu go można nazywać odtwarzaczem radiowym?

Screamer Radio czy Nexus Radio tylko tym wyłącznie są (odtwarzaczem radiowym).

Moim skromnym zdaniem jest różnica między posiadaną bazą stacji radiowych Winampa a Screamer Radio w możliwościach, jak i w jakości odtwarzania i nagrywania na korzyść tego drugiego.

zgadzam się z Chillout i na dodatek screamer radio nie trzeba instalować tylko wystarczy włączyć…

Można instalować lub nie. Jak kto woli.

no przyznaję, że nie znam tej aplikacji, ale pytanie było czy można mieć swoją liste stacji w winampie, napisałem odpowiedź, że można, i podałem jak …

A ja podałem lepsze rozwiązanie, bo tak jak Ty niektórzy jeszcze “nie znają takich aplikacji” , które naprawdę spełniają swoje przeznaczenie.

Co kto lubi, ja i tak słucham Eski rock w programie Audacious, i nic więcej mi nie potrzeba.

Tego typu programów (rockowych) włącznie z Eską Rock w Screamerze Radio masz mnóstwo. Ponad wszystkich 5 tysięcy stacji.

Stacje podzielone na:

Rodzaj muzyki,

Rodziny stacji,

Stacje nadające zagranicą

Kraje, państwa

Przekonaj się i odrazu zmienisz odtwarzacz radiowy na Screamer Radio :slight_smile: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … adio+0.4.3

Mały schludny i bezwodotrysków w polskiej wersji językowej, nagrywa bez buforowania tak jak leci w stacji. Możliwość nagrywania z dokładnością do naciśnięcia przycisku nagraj.

A może po prostu Foobar? Albo Aimp? Oba obsługują playlisty w zakładkach, Aimp obsługuje również efekty dsp z Winampa. Screamer jest fajny, ale ma jedną wadę, jeszcze nie jest dopracowany i zdarzają mu się dziwne sytuacje.

Kolega Zulowski zapomniał że Audacius jest tylko na linuxy i jako taki jest kontynuacją BMP, swoją drogą świetny program, ale sugestia kolegi przynajmniej bezsensowna #-o

No masz rację, wygląda to ciekawie i obiecująco, szkoda tylko, że nie ma wersji na Linuxa, zapewne jest jakiś odpowiednik, bo ten się coś wykrzacza w Wine :frowning:

Też go próbowałem odpalić pod linuxem w wine ale też nie działał.

Z jego powodu wróciłem do windowsa.

Przejrzyj: http://ania.jogger.pl/2007/10/23/ggraj/

Czy jest możliwośc takiego ustawienia w Screamer Radio aby wyświettlał mi stacje radiowe nadające w najlepszej jakości muze?

Streaming danych stacji możesz znaleźc na danej stronie danego radia (link podczas odtwarzania) lub na www.shoutcast.com

Klikasz prawym na ikonki w stylu słuchaj, tune in itp , wchodzisz we właściwości i kopiujesz właściwości odnośnika i wklejasz w Screamer Radio->Plik->Wklej url.

Inaczej nie da się.