Ulubione zakładki w Mozilli Firefox

Jak znalezc w Mozilli Firefox ulubione zakladki? Przeszedlem na Opere i chcem przezucic zakladki z Mozilii do Opery. Jak to zrobic lub gdzie szukac zakladek? Z gory THX.

W Operze wchodzisz do menadżera zakładek -> Plik -> Import i eksport - > Importuj zakładki firefoxa lub netscape

Ale nie wiem gdzie szukac tych zakladek.

Aha, wcześniej musisz w firefox’ie je eksportować: zakładki -> zarządzaj zakładkami -> plik -> eksportuj

Dzięki, juz wszystko w porządku.

Lub tak

START/wyszukaj (uwzględnij foldery ukryte) /dane aplikacji

I wchodzisz w folder dane aplikacji a obok jest nazwa użytkowanika (bierzesz tą ze swoim użytkowanikiem)

Dalej to:Mozilla/Firefox/Profiles/7fsr72hu.default/bookmarkbackups/ no i tam masz wszystkie zmiany jakie były w tych zakłdkach.Inaczej mówiąc dodałeś 10 czerwca zakładki (koło bookmarkbackups pisze data 10.6…) i jeśli dodałeś jakąś stronę w dniu 15 czerwca to przynastępnym “bookmarkbackups” masz datę 15.6… i jedno z nich (które chcesz) koiujesz na pulpit i już w operze możesz stamtąd “importować” :slight_smile:

x-awier , po co tyle zachodu?

Start --> Uruchom --> %userprofile%\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles

Wchodzisz do katalogu z profilem i tam masz plik bookmarks.html

:?

Na początku witam Was wszystkich! Jest to mój 1 post więc… zresztą przejde do mojego pytania. Czy w przeglądarce Firefox można ustawić zakładki w taki sposób aby otwierały się w nowej karcie? Bo normalnie to otwierają sie na miejscu karty która jest otwarta w danej chwili.

Narzędzia --> Karty --> i ustaw tak -->

1db7b46605b7ad14m.jpg

Tak też zrobiłem ale… nie pomogło :?

To otwórz nową kartę (np. kombinacją ctrl + T) i miej tą nową kartę jako aktywną. W niej też otwierasz zakładki :slight_smile: