Umieszczanie artykułów z innych stron,czasopism?

Witam ,

chciałbym stworzyć stronę o tematyce www czyli wszystkich technologiach (php,javascript,itd) ,niemniej jednak strone prowadziłbym sam i niemam możliwości pisania każdego artykułu. Pytanie jak w temacie czy można umieszczać artykuły z internetu z różnych stron zachowując przy tym informacje np. artykuł z phpsolution itd .Kiedy takie artykuły można umieszczać na stronie a kiedy jest to zakazane ?

Dzięki z góry za odpowiedź

Nie tak dawno ktoś już o to pytał. Użyj wyszukiwarki.

Musisz mieć zgodę …

Hmmm czyli do wszystkiego trzeba mieć zgodę ,nawet do artykułów z czasopism ;/ ,troche to utrudnia sprawe ponieważ zgodę taką ciężko zdobyć ;/

Dlatego lepiej sam zacznij pisać arty, albo zatrudnij kogoś :slight_smile:

Wszystko ok, ale na stronie wortal.php.pl wszystkie artykuły mają źródła i są poprostu przetłumaczane z angielskiego ??? nie wierze że mają zgodę każdej witryny bo jest ich dość dużo .Więc jak to wygląda ???

ja o to pisałem mozesz przenosic tylko newsy[artykuły]na swoje strony ale musisz umiescić cos takiego pod newsem

tresc newsa…

Wprowadził:Nick

Źródło:www.dobreprogramy.pl

albo wes z jakiejs strony np dobreprogramy zmien jedn słowo i masz juz ok

To jest perfidna kradzież !

Mało który Portal się zgadza na takie coś…

hehehehe :smiley: a to niby na jakiej podstawie? nie wprowadzaj w błąd :wink:

No i nie doszliśmy do jakichkolwiek wniosków ;/ ,nie chciałbym zmieniać jednego słowa i tyle bo wydaje mi sie to troche dziwne ,ALE co do tego źródła to jak już wspomniałem wortal.php.pl umieszcza artykuły ze stron po angielsku ,tłumaczy i po sprawie .Czy to też nie jest oszustwo czy poprostu to jest legalne gdy się prztłumaczy ,kod skryptów ten sam i umieści poniżej źródło:… i tyle ;/

Pewnie mają zgodę, napisz do redakcji wortal.php.pl to Ci napiszą co i jak ;]

Weź do ręki słownik ortograficzny i potem wypowiadaj się na forum.

Poza tym twoje porady są bezsensowne

Najprościej pisać ‘sprawozdanie’ z czyjegoś artykułu/newsu. Masz 100% pewności, że nie łamiesz żadnego prawa, a i z polskiego częste pisanie pomoże Ci nabrać ogłady :wink: