Umieszczenie karty graficznej na płycie ASrock

Witam,chciałbym się zapytać czy ma ktoś może styczność z płyta główną Asrock M3N78D? głównie chodzi mi o to że czytałem na pewnym forum że może być problem z zamontowaniem większych kart graficznych ponieważ radiator chipsetu może przeszkadzać:/ chce sie dowiedzieć czy to prawda czy mit. proszę o wypowiedzenie się kogoś kto ma ta płyte i zamontował tam jakąś większą grafike(ja chce włożyć moją 8800gts). Płyty jeszcze nie mam i się zastanawiam czy brać jak coś…

Z tego co widze ten radiator jest bliziutko slotów, a ten 8800 się nie zmieści bo jest dośc długi.

no włąsnie też tak pomyślałem ale wolałbym żęby ktoś kto ma ta płyte i większą grafike mi napisał(jeżeli ktoś taki tu jest lub przeczyta)

hmm a może radiator jakiś inny bym zamontował…

http://pccentre.pl/article/show/ASRock_ … 430;page=6 link do artykułu o tej płycie.

Budżetowa konstrukcja, nie ma się czemu dziwić. Jeśli grafika nie wejdzie, po prostu wygiąłbym przeszkadzający fragment i tyle. Podobnie rzecz zrobiłem swego czasu na 939 i dużych chłodzeniach na NB.

włąsnie o tym artyule pisałem w pierwszym poście,no nie wiem,zobacze co da się z tym zrobić