Umieszczenie szablonu na stronie :/

Mam stronę internetową na stronygratis.pl i założyłem z kolegą własne radio kupiliśmy szablon muzyczny za 10.98 i chcieli byśmy go umieścić lecz jest jeden problem nie wiem jak to wstawić na tą stronę …:confused:

Są takie foldery:

  • Czcionka

Wiesz…mało mi to mówi, w jakim formacie macie ten szablon ? No i za system na stronie ? jakiś autorski ?

Nasz system sciąneliśmy niby html wersje szablonu a strona jest w html’u

Na twoim miejscu zwrócił bym sie o pomoc na forum stronygratis.pl gdyż jest to specyficzny system a tam są wszyscy którzy z niego korzystają

wstawiasz do dowolnego pliku o rozszerzeniu html/php nie wiem w czym problem ??

Ale tam w tym folderze jest tylko css a pisało że też Będzie html :confused:

tzn. nie ma dostępu do plików. Choć wiem, że niektórzy jakoś wstawiają szablony. Szablon css to nie problem: wstawiasz kod w nagłówku strony przez panel admina. ale z tym to nie wiem. Szczególnie, że nie wiem co jest w tych plikach… :? Jak na razie to przykłądowe szablony na pl.tl znalazłem tutaj - ale to tak jak mówiłem sam css. Nie prościej założyć stronę na normalnych hostingu tnz. przez ftp? Najprawdopodobniej ten szablon jest przeznaczony dla normalnej strony. Może się myle lecz pokaż choć szablon100.jpg

szablon100yr8.th.jpg

to nie jest szablon na pl.tl :wink:

-brak prawego menu0 na pl.tl chyba są

-dzielone newsy- na pl.tl nie ma takiej możliwości

-panel nad newsami- na pl.tl? na pewno nie

Macie gotową - pociętą stronę, źródło (.psd) i czcionki. Wszystko czego trzeba. Nie rozumiem w czym problem.

w jego hostingu! stronygratis.pl (domena .pl.tl) nie obsługuje ftp, nie można ingerować w pliki stron itp. tylko przez panel admina.-to jest ten problem. Musi zmienić hosting bo nic nie zrobimy

To jest ta blokada- pierwsze zdanie i od razu takie :slight_smile:

Zakładasz sobie konto w serwisie pdg.pl

Wstawiasz tam dane.

Wrzucasz przez ftp i masz stronkę :slight_smile:

ja ze swojej strony polecam 000webhost.com

Jeśli sobie jeszcze nie poradziłeś to PM :smiley:

Ok założe stronę na 000…pl