Umowa w MixPlus

Zostało mi 7 doładowań do końca umowy lecz mimo 7 lat w PLUS przestałem być zadowolony z ich usług i zastanawiam się nad przeniesieniem do PLAY. I tutaj jest moje pytanie, czy mimo tego ze mam jeszcze umowę mogę iść do PLAY i poprosić o przeniesienie bez żadnych konsekwencji ze strony PLUSa?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Z umowy musisz się wywiązać do końca lub poniesiesz konsekwencje ujęte w regulaminie i umowie, którą podpisywałeś.

Zerwać umowę bez konsekwencji możesz tylko w szczególnych przypadkach (np. zmiana regulaminu przez operatora - ale i tak nie zawsze)

w mix plusie można zerwać umowę a za zerwanie umowy płaci się odpowiednią kwotę zależną od ilości pozostałych doładowań. chodzi trochę o to by zwrócić trochę koszty min otrzymanego w promocji telefonu. jeśli zostało 7 doładowań to kwota nie będzie wysoka. w umowie masz opłaty za zerwanie umowy.

Wyjściowa kwota jest to 600zł a przy ilości 7 doładowań ile może ona wynosić?

Nie widzimy umowy i regulaminu Twojej promocji (Ty masz te dokumenty) i nie wiemy w jakiej wysokości masz doładowania.

Doładowania są wysokości 30zł a kwota kary na umowie to 600zł. Przejrzałem dokumenty i niestety regulaminu promocji nie dołączyli