Umowa w orange

witam za 4 miechy moja umowa ulegnie wygasnieciu( jedna idea 50 )

rachuni od 65 do 100 max ale 3/4 z tego to 65 zl - przejde na ta orange bo wiem ze lepsze warunki daja -i tu pytanie do osob ktore niedawno przedluzyly umowe w tej sieci kom. co wam zaproponowali? jakie dpdatkowe uslugi a przede wszystkim jaki telefon (interesuje mnie se k750i ewentualnie n6230i) wiem ze niby kazdy przepadek rozpatruja indywidualnie- ale jest to niby… prosze o odpowiedzi :slight_smile:

Witaj,

ja niedawno podpisywałam nową umowę.Zakupiłam se k700i z abonamentem 100zł (tel za 1zł).W tych 100zł mam:

50zł na rozmowy i sms do wszystkich

10zł na sieci stacionarne + orange

10zł na świat idei (gprs)

30zł za 3 wybrane nr w sieci orange lub stacionarne,na które mogę dzwonić ile chce i kiedy chcę

oraz dodatkowo na 3 miechy za free darmowe wieczory i wekeendy na orange i stacionarne

normalnie kosztuje ta usługa 30 zeta miesięcznie.

To tyle,pozdrawiam! !!

Ja również przedłużyłem abonament w Orange.

-Zaproponowali mi tel. SE k700i za 50zł przy 24 miesiącach trwania abonamentu.

-Oraz również SE k700i za 1zł przy 26 miesiącach trwania abonamentu.

Z innych telefonów nie było za dużego wyboru(chodzi mi o telefony tak do 100zł). Pani proponowała mi również Sagem myX6-2 który ma 1.3 megapiksela oraz 262 tysiące kolorów za 1zł.

A do telefonu nokia 6230i oraz SE k750i było by trzeba dołożyć sporo kasy.

JA jednak zdecydowałem się na SE k700i :mrgreen:

Witam.

Jeśli chcesz przedłużyć umowę to o ile mi wiadomo można to zrobić już na 65 dni przed jej wygaśnięciem i rozmawiać o telefonie.

Ja jestem zainteresowany teraz kupnem smartphonu.

Ciekawe jaka na dzień dzisiejszy byłaby oferta dla przedłużających umowę jeśli chodzi o takie modele jak : Nokia N70, HTC SPV C600 lub SPV M3000.

Narazie muszę się uzbroić w ciepliwość do listopada 2006.

Ogólnie oferta smartphonów u naszych operatorów sieci komórkowych nie jest pełna a mnie interesuje np. taki Qtec 8310.