Umowa w orange

(wojownik) #1

witam za 4 miechy moja umowa ulegnie wygasnieciu( jedna idea 50 )

rachuni od 65 do 100 max ale 3/4 z tego to 65 zl - przejde na ta orange bo wiem ze lepsze warunki daja -i tu pytanie do osob ktore niedawno przedluzyly umowe w tej sieci kom. co wam zaproponowali? jakie dpdatkowe uslugi a przede wszystkim jaki telefon (interesuje mnie se k750i ewentualnie n6230i) wiem ze niby kazdy przepadek rozpatruja indywidualnie- ale jest to niby.... prosze o odpowiedzi :slight_smile:

(agaopo) #2

Witaj,

ja niedawno podpisywa艂am now膮 umow臋.Zakupi艂am se k700i z abonamentem 100z艂 (tel za 1z艂).W tych 100z艂 mam:

50z艂 na rozmowy i sms do wszystkich

10z艂 na sieci stacionarne + orange

10z艂 na 艣wiat idei (gprs)

30z艂 za 3 wybrane nr w sieci orange lub stacionarne,na kt贸re mog臋 dzwoni膰 ile chce i kiedy chc臋

oraz dodatkowo na 3 miechy za free darmowe wieczory i wekeendy na orange i stacionarne

normalnie kosztuje ta us艂uga 30 zeta miesi臋cznie.

To tyle,pozdrawiam! !!

(B艂a偶ej) #3

Ja r贸wnie偶 przed艂u偶y艂em abonament w Orange.

-Zaproponowali mi tel. SE k700i za 50z艂 przy 24 miesi膮cach trwania abonamentu.

-Oraz r贸wnie偶 SE k700i za 1z艂 przy 26 miesi膮cach trwania abonamentu.

Z innych telefon贸w nie by艂o za du偶ego wyboru(chodzi mi o telefony tak do 100z艂). Pani proponowa艂a mi r贸wnie偶 Sagem myX6-2 kt贸ry ma 1.3 megapiksela oraz 262 tysi膮ce kolor贸w za 1z艂.

A do telefonu nokia 6230i oraz SE k750i by艂o by trzeba do艂o偶y膰 sporo kasy.

JA jednak zdecydowa艂em si臋 na SE k700i :mrgreen:

(Mary艣) #4

Witam.

Je艣li chcesz przed艂u偶y膰 umow臋 to o ile mi wiadomo mo偶na to zrobi膰 ju偶 na 65 dni przed jej wyga艣ni臋ciem i rozmawia膰 o telefonie.

Ja jestem zainteresowany teraz kupnem smartphonu.

Ciekawe jaka na dzie艅 dzisiejszy by艂aby oferta dla przed艂u偶aj膮cych umow臋 je艣li chodzi o takie modele jak : Nokia N70, HTC SPV C600 lub SPV M3000.

Narazie musz臋 si臋 uzbroi膰 w ciepliwo艣膰 do listopada 2006.

Og贸lnie oferta smartphon贸w u naszych operator贸w sieci kom贸rkowych nie jest pe艂na a mnie interesuje np. taki Qtec 8310.