Umowa w PLUS GSM

Witam co mam zrobic zwiazałem umowe z plus gsm na dwa lata dali mi telefon nokia 5210 25 lutego mijaja dwa lata naraescie bo płaciłęm co miesiaz prawie po 50zł za 10 minut i 20 smsów ale co tera mam zrobic przedłuzyc umowe czy nie moze dadza lepszy telefon lepsze warunki tanszy abonament prosze mi pomóc

Przedewszystkim zorientuj sie w ofercie plusa i innych sieci. Zobacz, jakie mają cenniki, jakie promocje. Przekalkuluj sobie, co ci się opłaca. Porównaj oferty i różne taryfy z tym, ile rozmawiasz i o jakich porach. Zobacz, czy wyrobisz się w danym abonamencie (bezpłatne minuty itp.), a jesli nie, to ile cię to mniej więcej bedzie kosztowało.

Tutaj masz linki do poszczególnych sieci:

http://www.era.pl/

http://www.plusgsm.pl/

http://www.idea.pl/

http://www.heyah.pl/

http://telefonia.ort.pl/

podzwon i dowiesz sie wiecej

plus warunki wymiany telefonów ustala indywidualnie dla każdego - zadzwoń do BOK

ludzie mam telfon w plusie no i konczy mi sie umowa moge to zostawic ale jak nbym przedłuzył co zyskam moze warto przedłuzyc

Jeśli umowa kończy się 25 lutego to trochę się spóźniłeś.

Umowę wypowiada się 30 dni wcześniej, inaczej jest automatycznie przedłużana.

Teraz jeśli się zdecydujesz zakończyć umowę to i tak będziesz musiał czekać jeszcze 30 dni

Jeśli chodzi o wybór miałem podobny problem.

Miałem abonament w Plusie za 40 PLN (+ 5 za identyfikacje numeru) - 40 minut i 20 smsów. Bardziej opłacało mi się wziąć nowy telefon w Erze :slight_smile:

podałem ci linki do sieci, do plusa też. Sprawdź tam, co oferują.

Zrób tak, jak poradził ci Monczkin - zadzwoń do BOK i zapytaj ich, co ci oferują.

http://www.plusgsm.pl/kontakt/

Nie wymagaj od nas, żebyśmy za ciebie się dowiedzieli, co ci mają do zaoferowania. :evil:

magik lubie cie sam jestem Magik takiej uzywam ksywy na innych forum hihi i na gg

no chiałbym tani abonament

Jeszcze jedno

To chyba powinno być w dziale “Telefonia komórkowa” :slight_smile:

A ja Ci zaproponuję zmianę Operatora na innego (Plus GSM nie zaproponuje Ci raczej korzystnych warunków kontynuacji umowy ani podpisania nowej umowy w razie zerwania starej. Poza tym Plus GSM jest bardziej siecią dla Firm niż dla klientów indywidualnych. Od dawna traci klientów bo zatrzymał się w rozwoju):

  • jeśli chcesz telefon na abonament to wybierz Era lub Idea:
  • Era: Taryfę Era Classic albo Taryfę Era Komfort (Taryfy z grupy Nowa Era Moja NIE są korzystne jeśli nie jesteś inwalidą lub kombatantem lub nie masz w rodzinie inwalidy lub kombatanta :wink: )

  • Idea: Jedna Idea

  • jeśli chcesz telefon na kartę to wybierz: Era:
  • Era: Happy lub Heyah

Aby rozwiązać/zerwać umowę będziesz musiał czekać do końca kolejnego okresu rozliczeniowego jeśli w obecnym okresie rozliczeniowym;

Pryedużyć umowę możesż w każdej chwili. W/w okres nie obowiązuje jeśli chcesz pozostać w sieci.

Jeśli chcesz tani abonament najlepiej kup telefon na kombatanta (inwalida wojenny) lub inwalidę I grupy inwalidzkiej (niewidomy lub głuchy). Na pewno masz w rodzinie dziadka lub babcię z którymś z tych uprawnień (Sybiracy itp.). Wtedy najkorzystniejsze warunki zaoferuje Ci Era - minimum połowa abonamentu + inne gratisy (tylko w taryfach Nowa Era Moja - ale i tak się opłaca). Pozostałe sieci wycofały sie już ze zniżek dla tych klientów. Era też się już wycofuje, ale póki co ostatnia szansa żeby skorzystać (potem będziesz tylko przedłużał umowę na starych warunkach) i korzystał z ulgi.

powiem jedno, ze dla mniej najkorzystniejsze warunki przedstawia IDEA

no ale ja juz ma heyah a konczy mi sie umowa w plusie myslałęm ze mi cos dadza ciekawego a móicie jak bym wzioł w erze np to jakas fajna taryfa obonament tak ok 20zł fajn aparat to by mnie intereswoało tani abonament no i zeby np dzonic w wekendy za darmo poradzcie cos

Obawiam się że tak dobrze to nie ma nigdzie.

Ale ceny aparatów i abonamenty w Era są teraz na prawdę korzystne (pewnie długo tak nie będzie - od marca planuja kolejne zmiany cenników ale nie taryf). Większość aparatów już za 1 zł w nowych taryfach i niska opłata za aktywację (w Jednej Idei aż 300zł !!

Zdecydowanie polecam sieć IDEA. Według mnie mają najlepsze warunki.

Zreszta od pewnego czasu zauwazylem ze duzo ludzi ucieka z PLUS GSM wlasnie do idei lub do HEYAH.

Pozdro