Umowa z Livebox

Witam.

Mam takie pytanie jak się mogę dowiedzieć na ile podpisana jest umowa na livebox tp??? Bardzo proszę o informację.

Pozdrawiam.

Przeczytaj umowę jaką zawarłeś z tepsą

czytalem ale tam nic nie pisze! !!

zadzwoń to tepsy.

liveboxa nie możesz kupić, musisz go dzierżawić od tepsy :confused: żal, no ale cóż

Ja nie wiem dlaczego co niektórzy mają taką złą opinię na temat tego urządzenia. Ja osobiście bardzo sobie chwale.

A co do umowy to ja mam na 2 lata i z tego co wiem to występuje on w umowach na 2 lub 3 lata, mogę się mylić ale tak mi się wydaje.

Na tyle czasu, co masz neo.

Hacket - mylisz się.

Umowa na Liveboxa to inna bajka co umowa na Neostradę.

Na LB podpisujesz umowę dzierżawną i można ją podpisać na określony czas - 1 rok lub 2 lata. Płacisz przez ten czas oplatę dzierżawną, czyli dane urządzenie nie jest twoją własnością. Jak go uszkodzisz bądź w inny sposób spowodujesz że będzie nie działającym urządzeniem i zostanie stwierdzone że jest to z twojej winy - bulisz dla TP 600 zł.

Poza tym na “Protokole zdawczo-odbiorczym” jaki dostajesz przy zamówieniu LB jest podana informacja na jaki czas masz “wypożyczony” LB od TP.

Jeśli nadal nie znajdziesz takiej informacji polecam kontakt z 9393 lub 0800102102. Lub wybranie się do najbliższego punktu kontaktowego TP.

to już lepiej zainwestować w router a nie ten badziew

szygmon też tak sądze w szkole miałem LB i był na serwerze. Po prostu szok.Ciągle się rozłączał.Teraz mamy neo z modemem ZXDSL 852 i jest gicios