Undercover po wpisaniu kodów na samochody nie dzialają

(Dawiddek55) #1

Więc kody na kase działają ale na samochody po wpisaniu gra je zatwierdza i oznacza że są poprawne i odblokowałem sobie nowy samochód-jednak nigdzie go nie widzę. Po drogach gry jeżdżę starym samochodem, a jak zobaczę na garaż posiadanych samochodów-jest tam tylko mój obecnie używany, stary samochód-więc gdzie jest ten na który wpisałem kod?

(Gardner) #2

A sprawdzałeś w trybie single race? Jak kody do NFS'a to niemal zawsze samochody lądowały tam, a nie w karierze.

(Dawiddek55) #3

ale jak włączyć ten tryb? Jak włączam gre loguje się to odrazu otwiera mi się kariera. Mam oryginala.

(Damian Wino) #4

Podczas jazdy dowolnej nacisnij Esc i szybki wyscig.

(Dawiddek55) #5

eee w wyścigach to ja nie chcę, ja chcę szybkie auta ale żeby jeździć nimi po mieście. jak się nie da mam jeszcze 1 ytanko:\jest jakiś mod na brak policji?

(Damian Wino) #6

Chodzi ci o to zeby nie jezdzili? Z tego co mi wiadomo nie ma, chodz moge sie mylic. Sciagnij trainera ( polecam +6 ale ciezko jest znalesc dzialajacego) i tam jest opcja min. wanted level jak to wlaczysz to psy nie beda sie wtracac :smiley:

(Dawiddek55) #7

mam na savie brykę która pocina 400km/h i tak czy siak "psy" pchają się wszedzie, a ja chciałbym żeby one wogóle nie jeździły :smiley:

(Gardner) #8

Akurat w NFS'ach to twój samochód może nawet zasuwać 800 km/h, a policja i tak będzie jeździć szybciej... A kody są po to, żeby testować grę, dlatego są niedostępne w karierze... Nie pamiętam, żeby w którymś NFS kody działały na karierę (możliwe, że w NFS Porsche, ale już nie pamiętam).

(system) #9

SPRAWA JEST TAKA ŻE ODBLOKOWAŁEŚ SAMOCHÓD ALE NAJPIERW GO MUSISZ KUPIĆ !!

Bo te samochodu nie mogłeś wcześniej kupić. A teraz możesz ale jak nie ma pieniędzy to nie ma zabawy...