Underground 2 i ja :)

witajcie, mam takie pytanko:

jako, że ukończyłem już NFS U2 (dość dawno) to mam ochotę jeszcze sobie zagrać, ale… mam takie pytanko czy nacie jakiś sposób żeby zacząć karierę samochodem, który w grze dostaje się dopiero po dość długim czasie?? mianowicie chodzi o Mitsubishi Lancer… tak żebym mógł zacząć karierę od tego samochodu!! kodów na to nie znalazłem, ale może macie jakieś sposoby… :roll:

nie ma takiej opcji :slight_smile:

Uważam, że jest to największa wada tej gry, tej i oczywiście częsci pierwszej…

Jest to właściwie gra jednorazowego użytku…

Po skończeniu kariery powrót do podstawowej wersji samochodu jest praktycznie niemożliwy - gra się wtedy beznadziejnie…

Po skończeniu kariery powrót do podstawowej wersji samochodu jest praktycznie niemożliwy - gra się wtedy beznadziejnie...

chyba nie zrozumiałeś mnie do końca… przecież jak ukończysz grę (z resztą w każdym jej momencie) możesz swój samochód na powrót uczynić jakim go fabryka wydała, trzeba tylko wszytskie części spowrotem na STOCK poustawiać !!

mnie chodzi o to, że chciałbym zacząć nową karierę samochodem Mitsubishi Lancer :slight_smile:

Jest taka strona na której są trainery do tego ale nie jest to zbytnio legalna bo są tam też patche no-cd… MOge ci wysłać na PW linka gdzie masz mase trainerów

Zrozumiałem Cie doskonale :slight_smile:

Właśnie o tym mówię… jak już jeździsz (przykład z życia, nie z gry :wink: ) mercedesem to ciężko jest się przesiąść do malucha…

Dlatego właśnie uważam, że gra jest tylko na jeden raz (na jedną karierę)

no właśnie o to chodzi… :cry:

ja też bym prosił a tak nawiasem gra fajna że aż LOL