Underground 2

(Askan) #1

ciekawe czy sie dowiem co dalej po 48% samochody ulepszyłem czy ktoś mi pomoże czy temat zamknięty

PS> nigdzie tematy są nie zamykane jak komuś się nie podoba to niech nie odpowiada

(Qbek50) #2

jeździj po mieście - szukaj ukrytych wyścigów

polepsz wygląd

tiuning na maxa

(system) #3

Warto czasem skorzystać z forumowej :arrow: szukajki

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 9650#89650

Poza tym po co zakładasz drugi raz taki sam temat :?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 263#107263

Nie rób bałaganu na forum!

(Askan) #4

przepraszam tamten został zamknięty i nic sie nie dowiedziałem

(Janik 16) #5

Chłopaki ja mam problem kupiłem R9550 exterme i mam czarny obraz na 3/4 detalów w NFS U2. jak miałem GF4 to na3/4 chodził normalnie.Nie wiem co to jest może sterowniki jak macie jakies fajne to dajcie link.

Mój sprzęt P4 2,0GHz 512ddr.

(Czr R1) #6

Zaisntaluj catalysty na omegach miałem trochę ciemniejszy obraz wyłacz opcje Enhanced contrast czy cos takiego i powinno byc lepiej

(Romek1990) #7

Wystarczy ze to zrobisz i juz bedzie wszysyko wpozadku :lol:

(Askan) #8

jeździłem po wszystkich sklepach wszystko mam na maxa szukałem wyścigów to się staje nie do zniesienia i nie wiem co mam dalej robić czy może mi ktoś pomóc bardzo bardzo proszę może ktoś zrobi dobry uczynek na koniec roku plissee

(P@WEŁ_1990) #9

musisz ulepszyc auto na max-aaa :slight_smile: a jak to nieda to musisz szukac ukrytych miejsc w miescie :slight_smile:

(Romek1990) #10

Juz bylo to napisane :twisted:

(Askan) #11

jaki tiuning w jakim kolorze

(system) #12

Kingston, idź do Garażu W NFSU II i tam daj zakładkę World Map, są tam umieszczone wyścigi, których jeszcze nie zrobiłeś :]

(Askan) #13

wjechałem do garażu fioletowego wszedłem w world map niby są tam wyścigi dwa przejechałem kasy nie dodało i było 50% i tak zostało w stage 1, 2, 3, nie ma zaznaczonych wyścigów

(Matek Cz) #14

Kups sobie Jeepa najlepiej Hamera bedzie z nim do przejechania pare wyścigów no i jak koledzy mówili ztuninguj samochud na maxa !!

(Buli V90) #15

chyba jedz a po drugie to mozna nacisnac ESC i wybrac garaz

(Minio Dp) #16

Ten temat to tylko powielannie wypowiedzi poprzedników :?