UnHackMe - poszukuję opinii o tym programie

         Dziś w promocji na stronie giveaway jest program UnHackMe 7.6 do pobrania za darmo

 

                http://www.giveawayoftheday.com/unhackme-7-6/

 

         Według zapewnień producenta " UnHackMe to antywirus , który jest szczególnie wyczulony na nową generację trojanów - tzw. “niewidzialne trojany”. Poza tym wykrywa takie szkodniki jak rootkity, malware i inne. Po uruchomieniu program skanuje system operacyjny, a gdy złośliwe pliki zostaną znalezione, użytkownik jest o tym informowany."

 

              Może już ktoś stosuje ten program na swoim komputerze, chciałbym się dowiedzieć coś o nim, zanim go zainstaluję, ponieważ przeszukiwałem google i z kiku źródeł wynika że może to być fałszywy antywirus , który zrobi więcej szkody niż pozytku.

Szkodnik typu: Usunę Ci szkodniki, które do mnie nie należą, a moje reklamy/spam będę wyświetlać … tyle w temacie.

Podpisuje się pod wypowiedzią Azi.

Potrafi narobić więcej szkody niż pożytku.

Wygląda na to że program jest komercyjny płatny z możliwością pomocy zdalnej a więc nie wygląda to na fałszywy antywirus robie test jak na razie jest okej jak coś znajdę napiszę tu .

Testuj, testuj i zapodaj wyniki/wrażenia - zainstalowałem na dwóch maszynach, ale nie pozwoliłem na autostart i póki co nie uruchamiałem. Jak większośc rzeczy z giveawayoftheday, trafiło na półkę “sprawdzić później” :wink:

Wczoraj pobrałem, posprawdzałem działanie. No i nic. Latałem po necie, nawet pobierałem wątpliwe pliki. Nic nie pokazywał. To odinstalowałem total uninstallem. Zrobiłem poprawkę na wyszukanie w systemowych folderach, a w rejestrze znalazłem 27 wpisów - jeszcze. To usunąłem w regseeker.

Patrzę dokładnie. Jeszcze mam nieusuwalne to: