Uninstal Internet Eksplorer

(system) #1

Szwankuje mi Internet Eksplorer.

Zastanawiam się jak mogę go odinstalować ( w panelu sterowania dodaj/usuń programy -nie ma programu IE,

w Program Files-Internet Eksplorer uninstal nie reaguje)?

Robiłem nadinstalacje, ale nie pomogło.

PS. Gdzie znajdują się tapety programu Internet Eksplorer? Mam z jedną na pieńku.

Będę wdzięczny za podpowiedzi.

wojtek1w

(boczi) #2

Tapety programu internet explorer? :?

Chyba chodzi o to: c/windows/web/wallpaper

A o deinstalacji Internet Explorera był artykuł, poszukaj sobie na forum. :slight_smile:

pozdro

(Adarek) #3

Wpadłeś na głypi pomysł. Jak to ci się uda będziesz miał jeszcze więcej problemów. :smiley:

(Pwjc) #4

wejdz do panelu sterowania dodaj usuń programy i tam powiny być narzedzia internetowe poszukaj dokladnie napewno jest! !!

(boczi) #5

I tu masz rację ;]

Kłopoty z integralnością, z różnym oprogramowaniem. Radzę tego nie robić Niech lepiej siedzi :idea:

(Szatan74) #6

Tego czegoś się nie da poprostu usunąć to jak robal jak go zniszczymy to windows "zwariuje"!!!Nie polecam zabiegu usunięca IE! !!

(system) #7

Dzięki, że ostrzegliście!

Szczególne podziękowanie dla Piotrka 11 - poprawiło się.

Bocz - w tym katalogu są zdaje się tapety Windows Explorer's.

Po prostu podczas startu i zamykania systemu, zanim pojawi się ( albo gdy już zniknie) tapeta ustawiona przeze mnie, wyświetlany jest nieciekawy obrazek, który przez system został okreslony mianem

Tapeta programu Internet Explorer.

Nie mogę go nijak znależć, ani po tytule, ani po dacie itd.

Nie jest to może błąd krytyczny, ale po którymś razie wkurza straszliwie, tym bardziej, że obrazek niepiękny.

Muszę poszukać, bo to jak wirus, sam nie zniknie.

Z harcerskim czuwaj...

The day after

Problem rozwiązany. W Win2k jeśli ktoś ustawi stronę sieci Web jako tapetę zyskuje ona nazwę tapety programu Internet Explorer. Może być taka tylko jedna, więc jeśli chcesz zmienić na inną (ciekawszą) wystarczy zaznaczyć inną stronę Web jako tło i gotowe. Nie wiem jeszcze tylko jak się całkowicie pozbyć tego.