Uninstall service pack [win XP]

(pain3hp) #1

jak w temacie: czyli jak odinstalować SP2 z windowsa XP który był instalowany z płytki w wersji windwos xp sp2, czyli nie był instalowany sam system a następnie dodatek SP2 tylko wszystko jako jedność. Jest mi to bardzo potrzebne bo muszę zainstalowac sp1 a nastepnie sp2 a w tej sytuacji sp1 nie moge wgrac bo wyskakuje ze juz jest sp2 i nie pytajcie po co bo wiem ze tak musze zrobic..

za kazdy przejaw pomocy, z gory dzieki

-- Dodane 15.09.2009 (Wt) 15:36 --

dodaję że nie ma go w "dodaj/usun programy"

(Wiktor 1996 96) #2

Niestety ale nie da się SP2 jest już zintegrowana z płytą :smiley:

(pain3hp) #3

OMG :confused: w takim razie moze ktos wie jak ominąć bład windowsa ktory podczas proby zawarcia polaczenia bezprzewodowego wyswietla bezsensowny komunikat:

"system windows nie moze sie polaczyc z wybrana siecia, siec moze byc poza zasięgiem (od routera do antenki od kompa jest jakieś 1-2m ale mniejsza o to - wiadomo > microsoft) odswież liste dostepnych sieci lub spróbuj polaczyc sie ponownie" <<< oczywiscie jak wiadomo, probowac mozna caly dzien i bedzie to samo ale kiedys wlasnie skasowalem tego sp2 tyle ze wtedy wgrywalem go osobno. Po skaskowaniu wgralem sp1 i sp2 (w takiej kolejnosci) i jakos poszlo, połączyło sie

ok teraz sprobuje wgrac sp3 moze cos pomoze...

(Matix11) #4

http://support.microsoft.com/kb/875350/pl

:expressionless:

(pain3hp) #5

żaden z tych pkt nie działa...

-- Dodane 15.09.2009 (Wt) 17:27 --

OK, wgrałem sp3 i wszystko smiga, nagle windows zaczął "być w zasięgu"

temat do zamknięcia.