Uniwersalny komunikator

jak w temacie, korzystam z gg i tlena, chciałbym coś stabilnego i lekkiego dla systemu, co polecacie

jak korzystasz z tych dwóch to komunikator tlen;P Jeżeli chodzi o multi komunikatory to dobry jest konnekt - można go dostosować do własnych potrzeb:)

A czy w jakimś komunikatorze oprócz Skype da się rozmawiać w więcej niż 2 osoby?

Rozmowe tekstową w więcej niż 2osoby można prowadzić nawet w gg.

Miranda jest bezkonkurencyjna. Troszkę trzeba się pobawić przy konfigurowaniu, ale przyznam, że warto!

jeszcze jakieś propozycje?

Witam!

Również polecam Mirandę… w swojej podstawowej wersji bardzo lekka (niektórym nie podoba się jej wygląd) ale to już nie ważne. Jeśli chodzi o trudności związane z konfigurowaniem M to owszem - potrafi być uciążliwa zwłaszcza, że do tego komunikatora napisano tysiące (jak nie więcej) wtyczek, dodatków i innych bajerków. Dlatego też polecam Mirandę skonfigurowaną dostępną na stronie: http://blog.luniewski.eu/projekty/skonf … a-miranda/

Wersja mini - prosta bez większych dodatków, wersja big - bardzo ładna a po wyłączeniu dość sporej ilości wtyczek nie potrzebuje zbyt wiele pamięci. Obydwie wersje nie wymagają instalowania. Ściągnąć na dysk, rozpakować i ustawić.

Pozdrawiam.

Witam! Zdecydowanie polecem AQQ. Ponadto dostajemy wapstery, które możemy zamienić np. na smsy :wink:

AQQ 2, Pidgin

czyli jak do tej pory miranda wygrywa

również polecam AQQ

standardgm8.jpg

Miranda:

miranda_4.jpg

chyba najlepiej przetestować każdy z nich

już zainstalowałem oba

mirandę

aqq

mam pytanie o mirandę

  • jak ustawić opcję wysyłanie smsów

  • jak ustawić automatyczne logowanie do statusu dostępny w gg i tlenie

Konnekt lekki jest. Używam, nie zamierzam zmieniać, ale generalnie nie polecam (program od kilku lat nierozwijany).

Jak dla mnie Tlen jest bezkonkurencyjny, a przezroczystością to nie ma co się chwalić, bo każdy komunikator to potrafi. :wink:

71973Schowek02.jpg

AQQ ma wiele dodatków. O to jeden z nich.

Antyspam

antyspam.png