Unknown hard error

Dobry wieczór.

 

Dzisiaj wyskoczył mi Unknown hard error - explorer.exe. Pulpit zniknął na kilka sekund. Zdarzyło się to po drugim dzisiaj włączeniu systemu. Po poszperaniu w internecie w poszukiwaniu informacji, zajrzałem do dziennika zdarzeń i ma to związek z plikiem twinui.dll

Znowu poszperałem w internecie i znalazłem by zrobić skan z wiersza polecenia. Wykonałem według instrukcji.

Po zakończeniu wyskoczyło, że znalazł kilka błędów, ale nie może ich naprawić. Szczegóły w Log.

 

Informacji w Logu od groma i jeszcze trochę, nie wiem jak je zamieścić tutaj, bo wkleić się tego wszystkiego na raz nie daje.

Natomiast na samym końcu jest taka informacja “2016-12-18 21:32:56, Info                  CSI    0000094c [SR] Verify and Repair Transaction completed. All files and registry keys listed in this transaction  have been successfully repaired”

To te błędy w końcu zostały naprawione czy nie?

 

Pozdrawiam.

 

Sprawdź dysk - pobierz CrystalDiskInfo i przedstaw zdjęcie na forum.

 

Uruchom z wiersza polecenia na prawach administratora polecenie sfc /scannow i zerknij czy zostaną znalezione jakieś problemy.

bpi75whq6dkw.jpg

 

Problemy nadal niestety występują. Komputer przeskanowany Malwarebytes anti-malware, Kaspersky, Avastem. Według nich jest czysto.

 

 

Tutaj aktualny wynik.

 

Pozdrawiam

P.S. Przepraszam, zapomniałem dodać, że w piątek robiłem przywracanie systemu z powodu źle zainstalowanego sterownika do Nvidii. Czy to może być powodem wystąpienia tego błędu?