Unknown processor a aktualizacja biosu

witam wszystkich!

jestem nowym forumowiczem z problemem który mnie przerasta.zwracam sie więc do was z prosbą o pomoc.do meritum:

skladam komputer o podzespołach

płyta: msi k9n (ms-7260) nForce 550 socket AM2

procesor: Athlon 64 X2 4000+

itd.(reszta mylse mało wazna)

wszystko poskręcane wiec odpalam zmieniam ustawienia w biosie aby zastartowac z instalacja windowsa xp, dzielę nowy dysk na partycje, formatuje, czekam 15 sek az sie zrestartuje i…Wczytuje sie wszystko i czekam a z ruszy juz na dobre instalacja, tymczasem procedura sie powtarza (juz bez dzielenia na partycje).Powtarza sie dlatego ze okazuje sie ze mam nierozpoznany procesor “unkonwn processor(s)”. poszperałem gdzieniegdzie i jest to kwestia biosu poniewaz ta plyta ma bios w wersji 1.0 a procesor potrzebuje min 1.3 (obecnie jest juz 1.8 dostepne).i tu sie zaczyna gimnastykowanie…wgranie biosu…nigdym nie robił.nie wydawaloby mi sie to takie straszne gdyby komp juz chodzil a mi tylko zachcialoby sie zrobic update z jakichs przyczyn, nie dlatego ze np procesor jest nieznany.Pytanie brzmi wiec jak mam wgrac bios (rozumiem ze z dyskietka startowa, bios i flas pobrałem) skoro mam “unknown processor?” czy potrzebuje do tego procesor ktory plyta obsluzy aby pozniej podmienic na nowszy? nadmieniam ze nie mam zadnego zastepczego.teraz zreszta pisze z socket 775.Przypominam dysk udalo sie podzielic juz tylk w tym 2 etapie po restarcie to mi wyszlo.oznaczaloby to ze jakos procesor poradzil soebie z ta 1 czescia instalacji windowsa.czy poradzi sobie z uruchomieniem dyskietki i aktualizacja biosu? prosze o sprawdzne rady.jestem laikiem dlatego najlepiej krok po kroku. dzięki!

Bez problemu aktualizujesz BIOS płyty głównej z procesorem, którego nazwa jest nierozpoznawalna.

siemka jak wgrać BIOS.Bo kupilem procesor bo stary mis sie spalil. Chcialem pobrac nowy ale niemoge znalesc.Jak znalesc bios i jak go wgrac w jaki sposób.Prosze pomuszcie to moje gg 2777511.HP VECTRA PENTIUM 3 ZINTGROWANY