Unlocker 1.8.8 PL nie działa

Witam

Mam problem z programem Unlocker 1.8.8 PL. Mianowicie pokazuje mi się ikona takiej różczki naciskam dwa razy i nic ;/ Wyłączam ten program włączam i nic .;/ Nie da się go uruchomić :frowning:

używałem tego programu dość dawno temu, ale z tego co pamiętam to w trochę inny sposób…

czytałeś choćby opis Unlockera na DP??? - http://www.dobreprogramy.pl/Unlocker,Pr … 12240.html

Unlocker integruje się z menu kontekstowym Eksploratora Windows. Aby odblokować plik lub folder wystarczy go wskazać, a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego wybrać opcję Unlocker. Po jej wybraniu uzyskujemy podgląd przyczyny problemu tj. procesów i aplikacji blokujących element oraz możliwość ich zamknięcia, co pozwala na wykonywanie już dowolnych operacji na pliku lub folderze. Co ważne, do odblokowania elementów nie jest wymagany restart systemu - program przeprowadza całą operację "w locie".

Anty-Terrorysta , jeśli chcesz usunąć jakiś plik za pomocą Unlockera to kliknij na wybrany przez Ciebie plik PPM i wybierz opcję Unlockera (nie pamiętam dokładnie jak się nazywa, dlatego, że na Win 7 Unlocker nie integruje się z powłoką póki co). Dalej wszystko jest po polsku, więc na pewno dasz radę.