Unlocker ukryty w autostarcie - jak usunść program?


(Rigpa8) #1

Mam Windows7 64 bit i nieopatrznie próbowałam zainstalować Unlockera, który - jak potem zauważyłam - działa tylko na systemach 32bitowych. Unlocker nie zainstalował mi się, ale gdzieś coś z niego siedzi w systemie, bo po jego nieudanej instalacji bardzo długo system ładuje się po zalogowaniu. Następnie, ledwo zobaczę pupil, Kasperski pokazuje, że "legalne oprogramowanie ma zachowanie podobne do keygen", i zatrzymuje proces uruchomionej aplikacji; tym oprogramowaniem jest oczywiście Unlocker. Gdzie mam go znaleźć na dysku i czym usunąć? W zainstalowanych programach go nie ma, w ukrytych folderach też... w rejestrze nie wiem, pod jaką nazwą szukać, a w znanych mi nazwach nie widzę, w autorun przy starcie systemu też go nie ma... :expressionless:


#2

kunsi , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Dom@) #3

Tym programem, przeczyść też system CCleanerem.


(Rigpa8) #4

CCleaner nic nie dał, Revo też... żaden z nich nie widzi Unlockera w autostarcie. I zapewne nie ma widzieć, skoro Unlockera już nie mam na dysku, tylko jakąś jego pozostałość, którą nie wiem, jak namierzyć. Czyszczenie rejestru też nie pomogło.


(k038) #5

c:\Program Files (x86)\Unlocker\

albo zainstaluj go przy wyłączonym antywirze a potem go odinstaluj go c:\Program Files (x86)\Unlocker\uninst.exe


(Rigpa8) #6

W tym problem, Unlocker jest tylko pod systemy 32bitowe, ja mam 64bit, i niby zainstalował mi, ale softu nigdzie nie ma...


(Dom@) #7

Nie masz gdzieś w kwarantannie, dziennikach zdarzeń antywirusa ścieżki do procesu, który zablokował?


(Rigpa8) #8

To w ogóle jakiś dziwny proces, wiem, że wirusem nie jest, więc dodałam wyjątek w Kasperskim, i jakoś sprawniej system się ładuje. Niedługo stawiam system od nowa, więc... przeżyję. Teraz jednak Unlocker zainstalował się, wyrzuciłam go Revo... I patrzę, co dalej :stuck_out_tongue:

Aha, ścieżki dostępu Kasperski do tej aplikacji nie widzi...


(Dom@) #9

Sprawdź jeszcze te klucze rejestru:


(Rigpa8) #10

Dzięki, rejestr czysty, system ładuje się szybciutko :slight_smile: Reinstalki nie potrzeba. Temat skończony :lol: