Unmountable Boot Volume

Czesc, mam problem z komputerem na którym zainstalowany jest Windows XP. Dokładniej podczas uruchamiania Windows się ładuje po czym wyskakuje blue screen taki jak na zdjęciu. 

link

Po tym sie restartuje komputer. Jeszcze wcześniej jest długo czarny ekran z migającą kropką, tak jakby chciał botować. Po ustawieniu botowania na CD i włożeniu płyty z Windowsem nie włącza się botowanie, nawet nie wyskakuje napis żeby wcisnąć przycisk w celu rozruchu płyty. Czy da się to naprawić czy już coś padło? Kartę graficzna odpinałem i sprawdzałem na zintegrowanej to dalej to samo. Kosci ram tez przepinałem i nic. 

https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/297185

Dzieki za pomoc, ale mi w ogóle nie chce zbotować płyty z Windowsem w celu naprawy. 

Płyta oryginalna czy sam ją nagrywałeś? Jeżeli oryginalna - czy sprawdzałeś ją na innym komputerze?

Sam nagrywałem ale sprawdzałem ją na 2 innych komputerach i botuje normalnie. Sprawdzałem tez inna płytę i to samo.

Zresztą oryginalną też mam i sprawdzałem ale starą wersje.

Jakby ktoś miał taki problem to pomogło: wyjęcie jedenj kości RAM, reset biosu i nagranie systemu na najniższej prędkości na nowej płycie. Do zamknięcia.