Unreal 3 Demo - wasze opinie

Fanatycy Unreala pewnie wiedzą już że wyszło dziś demko Untral Tournament III, piszcie czy komus udało sie już ściągnąć i uruchomić ( wymagania gry :slight_smile: ) najnowszego nierealnego, jeśli tak co sądzicie o gierce, jestem ciekaw Waszych opinii…

Unreal Tournament 3 Download Minimum System Requirements

* Windows XP SP2 or Windows Vista

* 2.0+ GHz Single Core Processor

* 512 Mbytes of System RAM

* NVIDIA 6200+ or ATI Radeon 9600+ Video Card

* 8.0 GB of Free Hard Drive Space

* DirectX 9.0c

Unreal Tournament 3 Download Recommended System Requirements

* Windows XP SP2 or Windows Vista

* 2.4+ GHz Dual Core Processor

* 1.0 GBytes of System RAM

* NVIDIA 7800GTX+ or ATI x1300+ Video Card

* 8.0 GB of Free Hard Drive Space

* DirectX 9.0c

Wymagania.

Jak ściągnę i odpalę dam znać co i jak.

Witam

Nie jestem “fanatykiem” serii ale pobralem z ciekawosci wiec wypowiem sie raczej pod wzgledem technicznym :stuck_out_tongue:

Grafika robi wrazenie, mimo, ze brakuje wsparcia dla DX10, pojazdy bardzo fajnie sie prowadzą, dzwiek, tu jestem mile zaskoczony, duza poprawa w stosunku do poprzedniej części.

Wymagania nie są duże, na moim sprzecie uruchomilem gre na max detalach w 1024x768 i poki co nie zauwazylem aby gra przycinała, gra sie komfortowo :slight_smile:

W demku mamy multi i parę plansz dla single, pozostaje czekać na pełną wersje :slight_smile:

Pozdrawiam

jeżeli ktos chciałby ściągać proszę bardzo

http://dl6.techpowerup.com//Games/Demos/UT3BetaDemo.exe

dość dobra pędkość…

u mnie niestety nie ma szans na grę nawet na min detalach Procesor 1.6 GHz a do tego archaiczny już dziś Radeon 9200 SE :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: ale jutro ruszam w odwiedzny po Qmplach w poszukiwaniu najmocniejszego PieCyka w okolicy aby obejrzeć w akcji najnowszego Unreala :stuck_out_tongue:

CO myslicie żeby na Radku 6200se i procku 1.5 i 3danalyse dało by sie pograc ? :wink:

Zdecydowanie nie. Za słaby procek. Będziesz miał pokaz slajdów.

3danalyse nie ma w tym wypadku nic do rzeczy, bo procek Ci tego na bank nie uciągnie.

chyba radku 9200se…

i tak nie pójdzie

niewiem czy pójdzie na 9600

nie no myślę że na 9600 będzie “slideshow” :stuck_out_tongue: ale ruszyć powinien

jest rozdziałka 320x280 więc moze ci pojdzie …

Gierka jest dobra :smiley:

Co prawda tylko 2 mapy, ale jest MP :smiley:

Demko połowę mniejsze rozmiarem od CoD4 a oferuje więcej :stuck_out_tongue:

I gra ma małe wymagania :wink:

małe wymagania?? Minimalne może i tak ale rekomendowane sa spore, nie wiedzieć czemu.

Hm pobrałem, zainstalowałem, odpaliłem… i na obrazie USERNAME i PASSWORD się gra wyłącza :stuck_out_tongue: chyba nie pogram :stuck_out_tongue:

Nawet rekomendowane są małe.

Popatrz na inne gry które wyjdą w tym terminie, większość ma dużo wyższe wymagania zarówno minimalne jak i rekomendowane.

Dlatego twierdzę że UT III ma niskie wymagania.

Odpaliłem. Max detale. Fajna gierka. Podoba mi się :slight_smile: … Z taką graficzką online można pośmigać mniam :slight_smile:

a ja pobrałem, zainstalowałem i co zobaczyłem . . .

znane chyba przez wszystkich użytkowników Win XP sławne już okienko z przyciskami WYŚLIJ oraz NIE WYSYŁAJ (chyba wiadomo o co chodzi :frowning: ). No więc chyba nie pogram : Procesor 1.6 GHz, Radon 9200 SE 64MB, 512 RAM

Za słaby procek i karta graficzna niestety :?

…ale udało mi się odpalić demonstrację AGEIA (przy domyslnej instalacji C:\Program Files\AGEIA Technologies\bin\SampleCloth.exe) niesamowite wrażenie - najbardzie podoba mi sie ostatnia (9) demonstracja - rozdzieranie dywaniku :slight_smile:

Ja mam U3 z najnowszego CD-Action. Zainstalowałem i muszę stwierdzić że silnik gry jest niewiarygodnie zoptymalizowany! Do gry na średnio-niskich detalach wystarczyło mi:

Athlon 1800+

764 RAM

Radeon 9600pro

To chyba dobra wiadomość dla graczy ze słabszym sprzętem.

Taki sprzęt może wystarczy, ale tylko do gry w SP.

W multi już się raczej pograć nie da, bo będzie haczyło.

Trochę więcej osób na serwerze i masz FPS rzędu 10-15.

A na takim to już nie gra.

witam, ja zainstalowałem UT3 demo dzięń po premierze i gra chodziła dobrze.

konfig mojego pc:

Intel Pentium D 2x 2.8ghz

1Gb RAM w Dualu

GF 7600gs 512mb

Windows Vista

Gra podobała mi się, jedyne do czego miałem zastrzeżenie to brak możliwośći skręcania czołgiem, pojazdem naziemnym i 1 z latających pojazdów. Reszta bardzo dobra. Grafika ustawiłem na maxxx i nic nie muliło ani nie zacinało się.

Nie podoibało mi się brak możliwości utworzenia loginu zaczynającego się od cyfry ale to tylko drobny szczegół:)