Unsubscribe nie działa

Witam nie wiem czy w odpowiednim dziale, mam nadzieję, że tak. Otrzymuję różne emaile, ale prawie każde mają opcję unsubscribe. Teraz moje pytanie. Otrzymuję w przeglądarce takie coś po naciśnięciu przycisku unsubcribe:

<Error>

<Code>AccessDenied</Code>

<Message>Access Denied</Message>

<RequestId>F9VWEE4BV7MMHN87</RequestId>

<HostId>qV0N2ye9+F20NRgZJ0eS84hcnHXjwSJVIqhlCm8xI0npKuIVmY+RMjk9VhVEnCAXZ/grjeC1ZRI=</HostId>

</Error>

Co to oznacza? Czy to jest groźne, bo ostatnio otwiera mi się sama strona w Edge msn.com. Pozdrawiam

„Unsubscribe” to „odsubskrybuj”. Nie jest to jakiś newsletter? Uważaj, bo to to może być oszustwo jakieś. Z jakiego adresu E-Mail przychodzą te mail’e? Jak jakiś dziwny, to niczego nie powinieneś klikać!

1 polubienie

Dla osób uczciwych

Dla niezbyt uczciwych, to pod tym linkiem może się kryć cokolwiek. Lepiej nic nie „klikać”, czego się nie jest pewnym.

1 polubienie

Dokładnie, trza teraz uważać na każdym kroku.

Gorzej, że gmail chyba od razu umie taki link przerobić na e-mail do dezaktywacji subskrypcji po kliknięciu „uznaj za spam”.

Co? Filtry spoko podobno, ale to, co napisałeś… No nie wiem, czy bym się przesiadł z WP.

To jest newsletter na którego się nie zapisywałem. Biedronka i wygrana Iphone. Zawsze klikałem w unsubscribe i działało. Teraz nie mogę tego wyłączyć, codziennie dostaję dwie wiadomości o wygranej. Od razu widać że oszustwo. Nic nie mogę zrobić, ktoś sprzedał mój email.

Z różnych adresów? Jeśli z jednego, to dodaj do czarnej listy i spokój,
Poza tym, włącz 2FA na koncie Google.

To jest na koncie onet. Używam programu Poczta nie ma tam czarnej listy jest jedynie wiadomości śmieci.

chodziło mi o to, czy ten syf przychodzi z różnych adresów, czy jednego. Jeśli jednego, to dodaj go do do czarnej listy i spokój. Znając życie to bot rozsyłający z różnych adresów.

Przychodzą z różnych adresów. Onet pozwala na usunięcie z newslettera, skorzystałem z tej opcji. Pożyjemy zobaczymy.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.