UPC czy TP

Jest kilka ofert w UPS.

Interesują mnie takie:

Net: 25Mb

TV: 123 kanały z nagrywarką (w tym 4 HD)

TELE: 240 min do wszystkich stacjonarnych i do Ery, Plusa i Orange

Cena: 163zł

Net: 50Mb

TV: TV: 123 kanały z nagrywarką (w tym 4 HD)

Tele: 360 min do wszystkich stacjonarnych i do Ery, Plusa i Orange

Cena: 178zł

I jakaś jest porównywalna z usługą w TP :?:

Czy TP to syf :?:

W zasadzie nie wiem czy jest sens cokolwiek tutaj pisać jak sam doszedłeś do kwintesencji wyboru :wink: Od TP trzymać się trzeba jak najdalej szczególnie jak jest upc w zasięgu :slight_smile:

Upc mam od wielu lat i jestem zadowolony :slight_smile: Odradzam tylko na pewno ich routery do internetu… lepiej kupić własny niż im dopłacać :slight_smile:

Apropo tych ofert osobiście brałbym opcję z netem 50mb/s ale jeżeli mało ściągasz itp pewnie opcja 25mb/s w zupełności ci wystarczy choć w tej drugiej opcji masz także więcej minut w telefonie :slight_smile:

Ostatnimi czasy więcej sciągam :smiley:

Ten ich router jest za 0zł…

Z resztą czego można się spodziewać za darmo :smiley:

Żaden router od usługodawcy nie zastąpi Ci tego wybranego przez siebie. Wiadomo - wciskają coś co się nie sprzedaje… Co do pytania - Jeśli masz możliwość to bierz UPC. Dla mnie TP ma aroganckich, niechętnych do pomocy konsultantów ( chyba, że ja mam szczęście trafiać na takich ). Co do oferty, 15 zł różnicy to chyba żadna kwota, za dwukrotną różnicę. Niemniej, wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam

Nie polecam TP z prostego powodu, pomoc techniczna jest do bani. Ogólnie lepiej brać internet z kablówki łącze stabilniejsze i nie ma problemów, że coś się samo rozłączy itp przypadki.

Ja mam TP i nie narzekam :smiley:

ale jak ostatnio patrzyłem na promocje to wybrał bym UPC :slight_smile:

Dzięki :smiley: