UPC Pakiet Bezp - Błąd instalacyjny

Cześć,

Mam problem z nowo zainstalowaną aplikacją przeze mnie - AV, FW i w ogóle wszystko w jednym od dystrybutora internetu UPC.

Poniżej dołączam zdjęcie, na którym widoczne jest:

  1. Okno aplikacji - komunikat “trwa instalacja”, niestety ale komunikat się zciął.

  2. na pasku w prawym dolnym rogu wyświetla się informacja iż jest stara baza wirusów, pomimo ręcznego aktualizowania bazy wirusów w oknie aplikacji.

http://www.fotoszok.pl/upload/7fd20798.png

Tu nie ma na co czekać. Wymuś zamknięcie aplikacji. Jeżeli po ponownym uruchomieniu komputera aplikacja będzie działać prawidłowo to nic już nie kombinujesz. Jeżeli będą problemy odinstaluj i zainstaluj ponownie.

Szczerze to Proponowałbym odinstalowanie tej aplikacji i zadzwonienie do UPC aby Dezaktywowali ci Klucz bo płacisz 6 zł na miesiąc za ten program który nie jest godny uwagi,

Proponowałbym zainstalować jakiegoś innego antywirka ew nawet płatnego np eset smart security :slight_smile:

@Overclocker

Początek umowy z UPC daje możliwość 2msc korzystania za darmo z tego pakietu, szczerze mówiąc z ciekawości chciałem sprawdzić jak obecnie dostawcy internetu starają się kompleksowo zapewnić klientom odbiór internetu.

@creat91

Rzeczywiście reinstall dobry na wszystkie bolączki :slight_smile: Szkoda tylko, że UPC nie posiada intuicyjnego centrum pomocy, które by pomogło w rozwiązaniu tego problemu. Ot choćby chat jak to ma miejsce z “Najszybciej rozwijająca się siecią komórkową”. :slight_smile:

swiatkop ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Czytam i czytam… podpowiem tak- sprawdziłem w necie i znalazłem informacje, że F-Secure jest najlepszym programem antywirusowym na świecie- to wyróżnienie zdobył w badaniach całorocznych z 20111 rok i wszystko wskazuje, ze taki też będzie za rok 2012. Dowód?:

http://www.av-test.org/en/tests/home-us … poct-2012/

A co do “zamulenia” przy instalacji- ma to miejsce tylko i wyłacznie gdy deinstalacja wcześniejszych antywirusów na komputerze przebiegła nieprawidłowo i pozostały śmieci w rejestrze.