Upc telewizja cyfrowa na 2 telewizory

Witam, mam problem ponieważ zamówiłem sobie kablówkę z upc i dostałem dekoder, ale chciał bym zrobić tak abym miał kablówkę na 2 kompie. Przeciągnąłem kabel z dużego pokoju do małego jeden koniec podłączyłem do trójnika a drugą do małego telewizora. Teraz w małym telewizorze wyszukuje tych programów z kablówki i nie mogę żadnego znaleść. Dlaczego?

Ponieważ jest to telewizja cyfrowa i potrzebuje dekodera cyfrowego (taki właśnie dostałeś) ratuje cię opcja multiroom

Na drugim telewizorze możesz miec tylko pakiet analogowy, do cyfrówki potrzebny jest dekoder bo telewizor jest podłączony bezpośrednio z dekodera cyfrowego kablem typu scart lub HDMI / w zależności jaki masz dekoder HD czy bez HD/

Oba telewizory podłączasz do dekodera, np. jeden przez HDMI, drugi przez eurozłącze, ew. oba przez eurozłącze (musisz kupić odpowiedni trójnik). Wtedy będzie ci to działać bez dodatkowych opłat, ale nie będziesz mógł na obu odbiornikach oglądać jednocześnie różnych programów.

bez HD, możecie napisać co mam poprostu kupić i w jaki sposób to zrobić?

Jeśli masz możliwość podłączenia obu telewizorów eurozłączem (chodzi o długość przewodu, co prawda na Allegro są nawet 15-metrowe, ale przewód jest gruby i stosunkowo drogi), kupujesz rozgałęźnik do eurozłącza i odpowiednio długie eurozłącze. Jeśli nie, do drugiego telewizora podłączasz dekoder kablem antenowym.