UPC TV cyfrowa - 2 pytania

Witam!

Własnie zadzwonili do mnie z UPC z nową ofertą, jako że jestem długoletnim klientem podobno przygotowali dla mnie coś “specjalnego” :smiley: Internet 30mb, telefon jakieś tam darmowe minuty i telewizję cyfrową razem z pakietem canal+. Aktualnie mam pakiet premium podzielony na 3 telewizory w domu. Z tego co jest napisane na stronie upc, jeden dekoder może być podpięty “cyfrowo” tylko do jednego odbiornika, resztę mogę podłączyć analogowo. Rozumiem, że po takim podłączeniu mogę odbierać, tak jak teraz, na każdym tv niezależnie inny kanał?

Druga moja wątpliwość dotyczy canal+. Czy będę mógł odbierać go na każdym telewizorze, czy tylko na tym bezpośrednio podpiętym do dekodera?

Pozdro

Canał + będziesz miał tylko na tym telewizorze gdzie będzie dekoder.

Reszta TV będzie miała kablówke analogową niezależną od dekodera

“Coś specjalnego”, czyli ofertę CYFROWĄ, w tym C+, będziesz mieć tylko na tym TV gdzie masz dekoder. Ewentualnie możesz podłączyć dekoder równolegle do wszystkich telewizorów, ale nie będzie możliwości oglądania różnych programów z oferty CYFROWEJ na każdym z telewizorów.

Ale cały czas na wszystkich trzech telewizorach niezależnie od siebie będziesz mógł odbierać ofertę ANALOGOWĄ, czyli to co miałeś do tej pory.