Update for Windows XP Service Pack 2 (KB884020)

i co wy na to

a jednak po wypuszczeniu wersji SP2 zostaje wypuszczony update

WindowsXP-KB884020-x86-enu.exe

narazie w wersji eng, wiec czekamy na (PL)

http://www.microsoft.com/downloads/deta … layLang=en

krotka notka

Overview

This update helps resolve an issue on computers running Windows XP Service Pack 2. Programs that connect to IP addresses in the loopback address range may not work as expected and you may receive an error message indicating you cannot establish a connection. After you install this item, you may have to restart your computer.

UPDATE

http://www.microsoft.com/downloads/deta … 8430a1f7c8

(PL)

jest juz dostepna

Opis

Ta aktualizacja rozwiązuje problem występujący na komputerach z systemem Windows XP z dodatkiem Service Pack 2. Programy, które łączą się z adresami IP z zakresu adresów sprzężenia zwrotnego, mogą nie działać w oczekiwany sposób, co może powodować wyświetlanie komunikatu o błędzie informującego o niemożliwości ustanowienia połączenia. Po zainstalowaniu tego elementu konieczne może być ponowne uruchomienie komputera.

czekamy dalej na nastepne porprawki SP2

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Tjaaa…już kiedyś wspominałem, że odkryto dziury w SP2, a Microsoft to teraz potwierdził.

Jak to niedawno stwierdził na forum jeden kolega, to fachowcy światowej klasy. No cóż, to widać :wink:

ja myślę że to nie dziura…

można ten problem rozwiązać przez edycję rejestru,

a łatka jest dla laików, nie używam słowa lamer, nikt nie rodzi sie z pełną instrukcją działania Windows w głowie… Nawet Bill…

Myślę że czas juz skończyć krytykować Microsoft. A apropo dziur o których pisze kolega Magik to nie o tej była wtedy mowa. :smiley:

Czy to znaczy, że tej, o której była mowa, jeszcze nie załatali ?? :smiley:

tę załatali,

niemniej pozostało jeszcze 999 innych… :stuck_out_tongue:

Jak byś czytał dokładnie informacje to byś wiedział ze informacje o dziurach były błedne. Po kilku dniach zostały zdementowane. Ale to oczywiście już nic nie znaczy. Ważne ze microsoft jest za co ganić. :shock: