Update plikow .apk na android

mam na dhd aplikacje np: astro f manager, abobe reader, flash, battery viewwer i inne, problem w tym, ze jak wyjdą nowe wersje to nie widzę żadnej możliwości ich zaktualizowania przez aktualizuj terz, sprawdź nową wersje czy cos takiego , jak to sie robi i jak aktualizować .apk na androidzie?.

Możesz je zaktualizować przez aplikację Sklep Play, wyszukując konkretną apkę i jeżeli jest nowa wersja to pojawi się “otwórz”, a zaraz obok “aktualizuj”.

Możesz też w ustawieniach tejże aplikacji (tj. Sklepu Play) włączyć automatyczne aktualizowanie wszystkich aplikacji, np. wyłącznie po wifi.

a jeśli nie jestem użytkownik sklepu play a tym bardziej nie mam konta na góógle market ?

To znaczy, że jesteś piratem i nikt Ci nie pomoże :wink:

przecież klient w google play to dobra rzecz i nic cię to nie kosztuje :slight_smile:

masz dostęp do płatnych jak i darmowych aplikacji więc dziwię się czemu nie jesteś klientem google play skoro masz telefon z androidem :o

panu badziewiakowi dziękujemy za nie pomoc.!

Nie jestem w gogle plaj bo nie podoba mi sie ich nowa scentralizowana tzw. krotka polityka prywatności i zbierane w niej dane - > http://www.google.pl/intl/pl/policies/privacy/preview/

Nie chce by Google wiedziało dokładnie, jak się nazywam, jaki mam adres e-mail, z jakich urządzeń z Androidem kiedykolwiek korzystałem, jakie instalowałem aplikacje, ile mam kalendarzy i jakie znajdują się w nich wpisy, ile mam kontaktów w Gmailu i z kim najczęściej rozmawiam, jakie dane wpisałem do usługi Google Zdrowie, jaka jest moja domyślna lokalizacja w Mapach Google i co czytam za pośrednictwem Czytnika.

Połączenie polityk prywatności różnych usług Google sprawia, że niemożliwe staje się zrozumienie, jakie dane osobiste lub prawa dostępu dotyczą korzystania z określonej usługi. Dlatego Google nie spełnia wymagań dyrektywy Unii europejskiej o ochronie danych (95/46/WE) w zakresie informacji, które muszą być dostarczone właścicielom danych.

Co zbiera google:

wiele naszych usług wymaga założenia konta Google. Podczas tej operacji prosimy o podanie danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu czy numer karty kredytowej. Jeśli użytkownik chce w pełni wykorzystać oferowane przez nas funkcje udostępniania treści, jest również proszony o utworzenie publicznego profilu Google zawierającego m.in. jego imię i nazwisko oraz zdjęcie.

Informacje uzyskiwane podczas korzystania z usług Google – możemy zbierać dane o usługach, z których korzysta użytkownik, oraz sposobie, w jaki to robi (np. wówczas, gdy odwiedza witrynę, w której działa nasz program reklamowy, lub wyświetla i klika na udostępniane przez nas reklamy i materiały). Są to między innymi:

Informacje o urządzeniu

Możemy gromadzić dane dotyczące urządzenia (takie jak model sprzętu, wersja systemu operacyjnego i unikalny identyfikator urządzenia, a także informacje o sieci komórkowej, w tym numer telefonu). Identyfikator urządzenia i numer telefonu mogą zostać powiązane z kontem Google.

Informacje w dziennikach

Gdy użytkownik korzysta z usług lub wyświetla treści udostępnione przez Google, możemy automatycznie zbierać określone informacje i zapisywać je w dziennikach serwerów. Wśród nich mogą być:

szczegóły dotyczące sposobu korzystania z usługi, np. wyszukiwane hasła;

dane z dziennika połączeń telefonicznych, takie jak numer telefonu użytkownika, numer rozmówcy, numery docelowe przekazywania, daty i godziny rozmów, czasy trwania rozmów, ustawienia przesyłania wiadomości SMS oraz typy połączeń telefonicznych.

adres IP;

dane o działaniu urządzenia, m.in. o awariach, aktywności systemu, ustawieniach sprzętu, typie i języku przeglądarki, datach i godzinach przesyłanych żądań oraz odsyłających adresach URL;

pliki cookie, które mogą jednoznacznie identyfikować daną przeglądarkę lub konto Google.

Informacje o lokalizacji

Jeśli użytkownik korzysta z usługi Google, która uwzględnia jego lokalizację, możemy gromadzić i przetwarzać informacje na temat rzeczywistego miejsca pobytu użytkownika, takie jak sygnały GPS wysyłane przez jego komórkę. Możemy również stosować różne technologie, aby określić tę lokalizację, w tym dane z czujników urządzenia, np. dotyczące pobliskich punktów dostępu do sieci Wi-Fi czy stacji bazowych sieci komórkowej.

Unikalne numery aplikacji

W określonych usługach występuje unikalny numer aplikacji. Ten numer wraz z informacjami na temat danej instalacji (takimi jak typ systemu operacyjnego i numer wersji aplikacji) może zostać wysłany do Google, gdy usługa jest instalowana lub odinstalowywana bądź okresowo kontaktuje się z naszymi serwerami (np. w celu automatycznej aktualizacji).

Pamięć lokalna

Możemy zbierać informacje (m.in. dane osobowe) i przechowywać je lokalnie na urządzeniu użytkownika, korzystając z takich mechanizmów jak pamięć przeglądarki (w tym protokół HTML 5) oraz pamięci podręczne aplikacji.

Pliki cookie i anonimowe identyfikatory

Gdy użytkownik korzysta z usługi Google, stosujemy różne technologie do gromadzenia i zapisywania informacji – może to obejmować np. przesłanie co najmniej jednego, lub więcej, pliku cookie lub anonimowego identyfikatora do jego urządzenia. Plików cookie i anonimowych identyfikatorów używamy także wówczas, gdy użytkownik wchodzi w interakcję z usługami, które oferujemy naszym partnerom, takimi jak usługi reklamowe czy funkcje Google działające w innych witrynach.