Update systemu przez firefoxa?


(aero) #1

słysząłem ostatnio o udostępnionej na firefoxa rozszerzenia do sprawdzania legalności oprogramowania, zainstalowałem tę łatke, ale jak wchodze na windows update dalej ni emożna pobrac aktualizacji , pisze że nie obsługuje tej przeglądarki to jak w końcu jest z tym dodatkem http://di.com.pl/news/11988,0.html , chyba że ten dodatek jest tylko po to aby pobierać pliki ze stonkimicrosoftu dla legalnych ??


(El Presidento) #2
Koncern z Redmond udostępnił wtyczkę do przeglądarki Firefox pozwalającą sprawdzić, czy system operacyjny Microsoftu zainstalowany na komputerze użytkownika jest legalny, informuje Internet Standard.

Odpowiedz a o pobieraniu aktuazliacji nic nie ma mowy :roll:


(aero) #3

no właśnie, ale przy pobieraniu aktualizacji zawsze sprawdzał legalność sysa i myślałem że …ach dzieki


(Monczkin) #4

MS pracuje nad tym, żeby można było pobierać aktualizację przy pomocy przeglądarek innych niż IE - no, ale kiedy będzie to możliwe i czy będzie działać - czas pokaże. Do tej pory pozostaje nam raz na jakiś czas odpalić IE :smiley:


(aero) #5

znalazłem plugina dzięku któremu instalować można z win update poprawki poprzez firefoxa :smiley:

http://rafael.webhelp.pl/2005/11/13/iet … firefoksa/


(Monczkin) #6

następny wyedukowany user - zapewne opery :stuck_out_tongue:

poczytaj sobie kolego fachowe opracowania biuletynów bezpieczeństwa na ten temat, a nie stronki nawiedzonych zwolenników jakiegoś softu, których wiedza ogranicza się do dwukliku na ikonę na pulpicie, a przyjęcie innich opcji czy tłumaczeń wykracza poza ich możliwości umysłowe :?

a druga sprawa - popraw błędy w swojej pisowni - inaczej Twoje “wartościowe” komentarze polecą w kosmos


(lazikar) #7

Czy panowie nie czytali tematu.

Nie o tym tu mowa.

Posty kosz.