Update z XP do Windows 7 czy da się?

Witam, Panowie czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa update Windows 7 z Windows XP. Czy to prawda, że nie ma możliwości instalacji Windows 7 na Windows XP jak to można było robić podczas aktualizacji Visty. Słyszałem, że Windows 7 wymaga całkowitego formatu dysku. Czy to prawda?

Wersja europejska Windows 7 E w ogóle nie będzie pozwalać na upgrade. Mi to za bardzo nie przeszkadza bo ostatnio instaluje system średnio co trzy tygodnie. Już się nauczyłem co kopiować i mam dwa takie same dyski aby zachować dane na drugim i mieć spokój.

Za to będzie tańsza od wersji ogólnoświatowej i nie będzie posiadać iE8. I tak sobie pewni go doinstaluje bo co prawda fox jest 100 razy lepszy dzięki dodatkom, ale czasami iE się przydaje choćby po to aby sprawdzić, czy strona, która nie chce się otworzyć całkiem padła, czy tylko nie przetestowali jej dobrze na lisie. Miałem taki przypadek ze stroną warszawskiego ZTMu że na iE spoko działała a na Foxie wcale. Już to naprawili.

Dla świetego spokoju i tak zainstalował bym go na czysto Nie ufam żadnym update szczególnie jeśli chodzi o winde A co do użyteczności IE to i tak na strony microsoftu nie wejdziesz bez ie na oficjalne owszem ale głebiej bez IE nie da rady Skanery online też chodzą tylko na IE jak na razie.

IE Powinien być Z windą tak samo jak i WMP Ale powinny być to normalne programy które da sie normalnie usunąć

Jak wszystko innr a nie jak jesst teraz że jak chcesz sie pozbyć IE lub WMP to rozwala sie system

Posiadając Windows XP będzie można zakupić uaktualnienie do Windows 7, ale nie będzie można przeprowadzić procesu uaktualnienia “w miejscu”. Zresztą w Europie i tak sprzedawana będzie tylko wersja “E”, do której uaktualnienie “w miejscu” można wykonać jedynie z Windows Vista “N”.