Upgrade bezprzewodowej karty sieciowej na moduł z Bluetooth

Witam!

Posiadam komputer ACER ASPIRE 5742 PEW71. Chciałbym wymienić kartę WiFi na model z BLUETOOTH. Czy to jest w ogóle możliwe? Jeżeli tak, to jaki model wybrać? Będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś będzie na tyle uprzejmy, aby podesłać link do aukcji na allegro. Nie jestem zainteresowany modułami BLUETOOTH na USB, ponieważ z uwagi na podłączone akcesoria nie mam wolnych portów USB.

Dziękuję i pozdrawiam.

Z tego co wiem to Acer nie blokuje sprzetu whitelistami, a więc możesz zamontować każdą kartę sieciową, która będzie pasowała pod złącze w komputerze. Najprościej będzie się dowiedzieć, czy któryś bliźniaczy model nie był wyposażony w kartę z BT i nabyć właśnie taki model karty. Tak w ogóle to upewnij się, że nie masz karty z BT, bo może brakuje Ci tylko oprogramowania. Jaki masz model karty sieciowej obecnie? Sprawdź na spodzie komputera, czy nie ma info o module BT.

Witam i dziękuję za odpowiedź!

Na spodzie komputera nie ma informacji o module BLUETOOTH. Obecnie w komputerze znajduje się karta BROADCOM 802.11n z modułem BCM943225HM (informacja z nakljeki na spodzie komputera). Z informacji, których udało mi się zasięgnąć w sieci wynika, że w komputerach ACER ASPIRE wyposażonych w BLUETOOTH częściej montowano karty firmy ATHEROS. Nie znalazłem jednak żadnego dokładnego modelu.

Dziękuję i pozdrawiam.

Rozumiem, że w Menadżerze urządzeń nie masz Bluetooth??

Cześć, jak chcesz to mam do oddania kartę WiFi WCBN608AH na Atherosie - Bluetooth (AR3012) i Wi-Fi (AR9485).