Upgrade gta-vc.exe do wersji 1.1- błąd

Zainstalowałem teraz GTA Vice City i delikatnie zmodyfikowałem. Teraz przy wybraniu opcji Nowa gra następuje ładowanie gry, a gdy pasek osiągnie około 75% słyszę dźwięk systemu i jest błąd Unhandled Exception. Wywaliłem te mody, a jeden plik zmieniony ręcznie przywróciłem “Poprzednimi wersjami”. Nie pomogło. Vista doradziła mi, by ściągnąć Patch do 1.1. No to pobrałem, uruchomiłem instalator jako Admin, wybrałem folder z grą. Niestety próba aktualizacji kończy się takim błędem:

post-56034-13856533815145_thumb.jpg

Gra jest oryginalna.

Czy aby na pewno gra jest oryginalna? [-X

Możliwe że masz jakąś nieautoryzowaną łatkę, która zmieniła plik exe albo prawdopodobnie patch widzi plik .exe jako crack-a i nie znajduje wersji. Jak tak to… NIE TO FORUM :lol:

Gdyby to był pirat, to nawet bym nie myślał o pytaniu sie tutaj. Po zainstalowaniu gry plik gta-vc.exe waży 7 MB (z hakiem). Dla pewności sprawdziłem crackowany plik (nie zamieniałem). Ważył ok. 3 MB. Gra chodzi tylko z płytą. Nie wiem jak wam udowodnić, że kupiłem tę grę.

Czy może wpływ na to ma to, że gra jest kupiona z serii superseller?

Też mam prawie,że identyczny problem tyle,że Vice City wyłącza się podczas misji w studiu filmowym oraz przy każdym wejściu do sklepu z bronią…

Grę także mam z Serii Superseller… może w tym tkwi to całe /cenzura/ -_-

Gdybym tylko mógł sprawdzić u sąsiadów, czy im działa, ale niestety nie mam znajomego, który by posiadał oryginał tej gry. W ogóle na mojej ulicy, to taki jeden tak zasysa, że aż łącze mu puchnie- raz byłem u niego- oczywiście uruchomiony BitComet i parę filmów już leci. Chwalił mi sie nawet, że jego tata ma pełną szafę płyt z grami, programami itp. :lol:

Wracając do tematu tak sama mi się zazwyczaj nie wywala (głównie jak przesadzę z dodatkami), ale trochę mnie irytuje, bo zapłaciłem za tę grę i nie mogę mieć najnowszej wersji jej pliku. :?

Jeśli mi nie wierzycie, to mogę nawet sfotografować pudełko i płyty.