Upgrade joomla 1.5 do 2.5 jak?


(matti86) #1

Witam przede wszystkim nie wiem czy mój post znajduje się w dobrym dziale wiec jesli jest taka konieczność proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

Otóż chce wykonać upgrade joomla z wersji 1.5.15 do 2.5 nie znam sie na tym a na necie jest dużo nt ale po angielsku. Mam prośbę czy mógłby ktoś mi "łopatologicznie" krok po kroku wytłumaczyć jak to zrobić ? będę bardzo wdzięczny.


(Gkempa) #2

http://forum.joomla.pl/forum.php


(matti86) #3

Dziękuje bardzo z tego forum nie skorzystam bo na tym forum są sami “profesjonaliści” gdzie każde zdane pytanie kończy się zbesztaniem " jak takich prostych rzeczy można nie wiedzieć’" mam nie miłe doświadczenia z burakami z forum joomla którym sie wydaje ze sa Bilami Gatesami. Dlatego tez na TYM fum zapytałem o pomoc bo tutaj można spotkać ludzi życzliwych i na poziomie:)


(Gkempa) #4

uu az tak tam sie zmienilo ??? przepraszam nie wiedzialem, za czasow J1.3 byli tam porzadni ludzie i nawet na n-te to samo pytanie cierpliwie odpowiadali.


(matti86) #5

ja moja przygodę z forum joomla rozpocząłem od wersji joomli 1.4 i bylem zbulwersowany chamstwem i wysokim mniemaniem o sobie administracji i użytkowników. Kilkakrotnie moje posty były usuwane a gdy zapytałem dlaczego zostały usunięte to się dowiedziałem " ze to są proste rzeczy i powinien to wiedzieć " sory ale nie każdy jest PHP-owcem to forum to po prostu syf i “Miejsce wzajemnej adoracji” admina i jego popleczników. Takie moje zdanie o forum joomla :slight_smile:


(Cdsseo) #6

Migracja joomla 1,5 do 2,5 nie jest to łatwe zadanie i na pewno wymaga joomla biegłego do wykonywania swoich zadań, bez żadnych kłopotów. Rozważ wynajęcie eksperta joomla lub umieścić swój projekt w niektórych witrynach Freelancer tak, że otrzymasz wiarygodnego dostawcy.

Joomla Migration Service http://www.usjoomlaforce.com/joomla-mig … rvice.html