Upgrade komputera

Witajcie, mam pewien problem, jako iż wczoraj wyszło demo fify i postanowiłem pograć, jednak gra działała w 15-20 fpsach. Dlatego też chciałbym cos w moim sprzęcie wymienić.

Moja konfiguracja:

Procesor - Intel Core 2 Duo E6700 2,66GHz

RAM - 4GB DDR2

Karta graficzna - GT430

Myślę nad wymianą karty graficznej na jakąś GTX650, a przy tym też wymiana zasilacza, ponieważ mam 350W, niestety nie wiem jaki model. Co możecie mi polecać w nie wielkim budżecie ok. 400-500zł. Wiem, stary procesor itp. jednak nie dysponuję ogromnym budżetem i na razie myślę nad zmianą grafiki. Dostałem jeszcze propozycje od kolegi, który też sprzedaje kompa za 600zł i jego konfiguracja wygląda tak:

Procesor - Intel i3 3,2GHz (nie znam modelu, wiem tyle że płyta główna jest na chipsecie 1156),

Graficzna - GTX 260

RAM - 4GB.

I teraz nie wiem co lepiej wybrać, ponieważ w obu komputerach za pewien czas będę musiał kupywać nową płytę główną i procesor i w drugim też karte graficzną, a w pierwszym ramy. Jeżeli coś źle napisałem proszę mnie poprawić, nie znam się za bardzo na sprzęcie. Pozdrawiam!

BORD230

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.