Upgrade PC, stałe 60 fps w Fortnite

Witam, posiadam aktualnie 9-letniego pc. Mobo - gigabyte g31m-es2l, 4gb ram ddr2, gpu - nvidia gts250, procek: intel pentium dual core 2x 2,8 ghz (E6300). Chciałbym kupić jakiś dobry procek na lga 775, oraz jakąś graficzkę. Później może pokuszę się o wiecej ramu. Mój budżet to jakies 250zł. Jedni powiedzą, że funduszy wystarczy, drudzy, że nie… Dobreprogramy złożyli pc za 200 zł, fortnite śmigał na 30-70 fps. Mam na oku q6600 od intela. Czy słusznie? Może jest jakiś lepszy procek na socket 775 w podobnej cenie na rynku wtórnym? Jaką wybrać grafikę? W co celować?

Procek jak najbardziej słuszny wybór co do grafiki celuj w GTX460. Tylko pamiętaj ze taki zestaw wymaga markowego zasilacza (jak każdy inny).

Procesor to już legenda ale w dobrym znaczeniu. Może pomyśl o czymś typu GTX 570 jak się postarasz to wyłapiesz za śmieszne pieniądz typu 150ZŁ chociaż to co kolega zaproponował wyżej to też nie najgorszy pomysł.

Poleciałby mi na tym fortnite? :wink:

Ok, udało mi się wyrwać za 80zł od kolegi radeona hd 4850 1gb. Da rade? :stuck_out_tongue: do tego jedzie już do mnie Q6600, dodam jeszcze pewnie 8gb ram ;). Taki zestaw da radę z fortnitem?

Da radę. Tylko jak będziesz wymieniać procek zaopatrz się w pastę termoprzewodzącą.

Mam taką z domieszką złota B| Ale jednak chyba zostanie 4gb ramu, dopóki nie wymienię płyty :confused: moja nie pozwala na więcej…