Upgrade PC

(jakub.ryb) #1

Moje podzespoły :
Karta graficzna Zotac GeForce® GTX 1050 Mini 2GB GDDR5
Procesor Intel Core i3-4160, 3.6GHz, 3MB
Pamięć ram 4 gb ddr3
Dysk HDD 500GB
Płyta główna nie wiem
Obudowa Mini Tower
Zasilacz 180 W
Chciałbym wymienić obudowę , płytę główną , zasilacz
MÓJ BUDŻET TO 500 zł

(bachus) #2

Cześć. Fajnie, że założyłeś trzy takie same tematy. Masz jakieś pytania związane z tym, że chcesz wymienić trzy elementy w komputerze?
Inna sprawa - czemu wymieniasz płytę główną?

(jakub.ryb) #3

Napisałem trzy żeby ktoŚ na 100% odpisał . Płytę główną mam jakaŚ badziewną , tak samo jak zasilacz który ma 180 W a mój zestaw bierze około 220 W .W CS GO mam 150/250 FPS na niskich ustawieniach , a chciałbym mieć 300+ .A w inne gry typu GTA V H1Z1 nie mogę grac niby mam 50/80 fps ale mi strasznie zacina.Więc nie wiem co wymieniać , ale na pewno na 1 miejscu idzie zasilacz.To lepiej zamiast obudowy i płyty głównej wymienić procek?Jesli tak to na jaki?Tak samo zasilacz nie wiem jaki wybrać bo nie znam się za bardzo na końcówkach.

(Veers) #4

To najpierw poznaj się bliżej ze swoją płytą główną, ponieważ mniemam że większość tu obecnych nie zna firmy “jakaŚ badziewna” (a może to jest model ?).

(Pablo_Wawa) #5

Jak widzę powtarzające się tematy, to omijam je po prostu, także Twój tok rozumowania jest błędny. Kluczowym jest nadanie właściwego tematu (krótkiego, zwięzłego, mówiącego w czym problem) - Ty oczekujesz pomocy, ale musisz się też wysilić, by dać szansę sobie pomóc.

(bachus) #6

To tak nie działa.
Płyta główna - podaj model (użyj np. Crystal Disk Info) - to, że wymienisz płytę główną nie oznacza, że coś zyskasz. Jak wszystko Ci się mieści w obudowie, to te 500zł bym przeznaczył na zasilacz i jakiś mały SSD - dysk SSD da Ci drugie życie tego zestawu.

(LORDEK) #7

Nie zakładaj tylu identycznych wątków na raz!