Upgrade PC

Moje podzespoły :
Karta graficzna Zotac GeForce® GTX 1050 Mini 2GB GDDR5
Procesor Intel Core i3-4160, 3.6GHz, 3MB
Pamięć ram 4 gb ddr3
Dysk HDD 500GB
Płyta główna nie wiem
Obudowa Mini Tower
Zasilacz 180 W
Chciałbym wymienić obudowę , płytę główną , zasilacz
MÓJ BUDŻET TO 500 zł

Cześć. Fajnie, że założyłeś trzy takie same tematy. Masz jakieś pytania związane z tym, że chcesz wymienić trzy elementy w komputerze?
Inna sprawa - czemu wymieniasz płytę główną?

1 polubienie

Napisałem trzy żeby ktoŚ na 100% odpisał . Płytę główną mam jakaŚ badziewną , tak samo jak zasilacz który ma 180 W a mój zestaw bierze około 220 W .W CS GO mam 150/250 FPS na niskich ustawieniach , a chciałbym mieć 300+ .A w inne gry typu GTA V H1Z1 nie mogę grac niby mam 50/80 fps ale mi strasznie zacina.Więc nie wiem co wymieniać , ale na pewno na 1 miejscu idzie zasilacz.To lepiej zamiast obudowy i płyty głównej wymienić procek?Jesli tak to na jaki?Tak samo zasilacz nie wiem jaki wybrać bo nie znam się za bardzo na końcówkach.

To najpierw poznaj się bliżej ze swoją płytą główną, ponieważ mniemam że większość tu obecnych nie zna firmy “jakaŚ badziewna” (a może to jest model ?).

Jak widzę powtarzające się tematy, to omijam je po prostu, także Twój tok rozumowania jest błędny. Kluczowym jest nadanie właściwego tematu (krótkiego, zwięzłego, mówiącego w czym problem) - Ty oczekujesz pomocy, ale musisz się też wysilić, by dać szansę sobie pomóc.

To tak nie działa.
Płyta główna - podaj model (użyj np. Crystal Disk Info) - to, że wymienisz płytę główną nie oznacza, że coś zyskasz. Jak wszystko Ci się mieści w obudowie, to te 500zł bym przeznaczył na zasilacz i jakiś mały SSD - dysk SSD da Ci drugie życie tego zestawu.

Nie zakładaj tylu identycznych wątków na raz!

1 polubienie