Upgrade rzęcha do starych gier

Witam serdecznie.Zainspirowany filmem “Komputer do grania za 500 zł” postanowiłem zrobić coś ze swoim starusieńkim sprzętem którego używam głównie do grania.Wiem o tym że najprostszą odpowiedzią będzie “uzbieraj pieniążki i kup nowy zestaw” ale nie tego oczekuje.Chcę wyciągnąć jak najwięcej się da z tego co mam żeby PC zdolny był pociągnąć na średnich ustawieniach np takiego Wiedźmina 2.Nie oczekuje cudów i nie wymagam tego, moim celem nie jest odpalenie Wiedźmina 3 za wszelką cenę tylko pogranie w starsze tytuły.Mój budżet to pare stówek, w zależności do tego co można byłoby wykombinować.Z góry dziękuje za pomoc i w pliku tekstowym załączam raport z hwinfo 32 rap.txt (136,5 KB)

Okej a jaki masz zasilacz marka i moc, bo twój obecny komp to
AMD Athlon 64 X2 5000+
Biostar GF8100 M2+ TE
NVIDIA GeForce 9400 GT 512MB
1GB RAM.
Po aktualizacji biosu możesz zainstalować FX o TDP 95W 4rdzenie i wymienić ram na 4 Gb 2x2gb DDR2 i dorzucić jakąś używaną grafikę HD7770 lub gtx 650 lub GTX 660 2gb i wymienić zasilacz na markowy 500W.
Przede wszystkim wymiana zasilacza i karty graficznej. W tą platformę już nie warto inwestować. Lepiej kupić używany proc płytę i pamięć na allegro do około 400zł Jakiś 4rdzeniowy Phenom z 4gb ram DDR3 i wtedy nawet Rodzimy wojownik ci odpali z umiarkowaną kartą graficzną. bo na twojej obecnej płycie pod 95W procesor sekcja zasilania jezt niestety zbyt słaba i długo takiego proca nie pociągnie.
Ewentualnie coś takiego :http://allegro.pl/gigabyte-ga-b85m-d3h-intel-g3220-4gb-chlodze-i6736808339.html i póżniej wymiana proca na i3 lub i5 za jakiś czas.