Upgrade sprzętu

Zamierzam wydać koło 800zł na upgrade sprzętu. Moją obecną konfigurację macie w moim podpisie. Co polecacie zmienić? Komp do grafiki i gier oczywiście :).

Usunęli dział Hardware :?: :lol:

Nie usunęli ale tego typu posty powinny się właśnie znajdować w dziale “Na Luzie” nie chodzi przecież tutaj o problem ze sprzętem tylko o pomoc w jego wyborze. :wink:

No to moze grafike na GF 6600GT? moze dołóz drugie 512MB RAM-u?

Moim zdaniem narazie masz dobrego kompa.

grafę bym wymienił , no i pamięci dokupił jeżeli mówisz o grach :roll:

Dział był dobry topic pierwszy w dziale autor lazikar tytuł informacja i wszystko jasne.

??? czy ktoś zrozumiał, co ten “poeta” miał na myśli?

Ja nie zabardzo może się pomylił… A co do topica to proponuje wymienić graficzke i dorzucić troche ramów :slight_smile: tak jak większość Ci radzi

Tak tak… grafika, ram… a co z zasilaczem? jaki zasilacz posiadasz obecnie?

zasilacz… eee… kurczę, zapomniałem :stuck_out_tongue: ale niedawno go zmieniałem na mocniejszy, powinien udźwignąć upgrade.

rss Proponowałbym napisać do czego wykorzystujesz komputer. Wtedy dobierze się najlepsze podzespoły do odpowiedniego celu :wink:

Jeżeli do gier to dokupiłbym kość RAMu 512MB. I potem powinienneś pograć w większość nowych gier.

Karty graficznej nie wymieniałbym bo Radek 9600 to całkiem dobra karta do gier (większość nowych całkiem dobrze podobno chodzi).

;] czytanie ze zrozumieniem…

Jak ktoś chce, to zrozumie.

siembiges miał na myśli ten temat.

;]

ram, ew. może też dysk twardy, niektóre prace potrafią zabrać sporo miejsca (choć moich plików jpg mających po 80MB to już chyba nic nie pobije :stuck_out_tongue: )

Firmówka czy jakiś no-name?? Sprawdź dla pewności i bezpieczeńśtwa sprzętu… :wink:

Proponuję kupić ram 512 ramu + grafę (mocną jakiegoś Gforce’a GT ) i fajne głośniczki :smiley: