Upgrade Systemu

Wczoraj robiłem Format Dysku . Stwierdziłem że na próbę zainstaluje Windowsa 7 . Niestety podczas instalacji wyskoczyła mi lista Windows 7 : Starter , Home , Professional itp. Nie wiedziałem co wybrać i wybrałem starter . Niestety :confused:

Chciałbym teraz tą lepszą wersje : Professional . Czy jest jakaś możliwość dogrania do Startera plików?? żeby stał się Windows 7 Pro … ?

Nie możesz sobie wybierać co chcesz. Musisz wybrać tą wersję którą kupiłeś.

@ProTofik

Może sobie wybrać co chce i legalnie używać przez 30 dni. Po tym czasie musi zakupić wersje jaką wybrał i ją aktywować ;]

W ten sposob, bez ponownej instalacji, da sie chyba tylko poprzez Windows Anytime Upgrade ale potrzebny jest klucz “wyzszej” wersji. Poza tym spokojnie starczy ci Home Premium zamiast Pro- mowie tak na wszelki wypadek, gdybys chcial qpic :wink:

A jak sprawdzić ile dni mi pozostało ??

No a jak dograć to Home Premium ??

Albo zainstalować na nowo albo, jak mówił kolega, pójść do sklepu i poprosić o klucz usługi Windows Anytime Upgrade do konkretnej wersji (np. Home Premium) z konkretnej wersji (Starter). Wtedy będziesz musiał wejść w Panel sterowania>SYstem i zabezpieczenia>System>Skorzystaj z większej liczby funkcji systemu Windows 7 (to ostatnie może być podobnie sformułowane). Jeżeli chcesz podgląd, ile ci dni zostało do końca, to też w oknie System, na samym dole.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

No i niby dalo rade ubgrade … Teraz odziwo pisze że mam Windows 7 Ultimate … tylko 1 mały problem … musze znowu aktywowac system a klucz nie pasuje :confused:

a czy klucz na pewno masz od wersji ultimate?

dzięki wielkie :))