Upgrade Systemu


(Rrogut90) #1

Wczoraj robiłem Format Dysku . Stwierdziłem że na próbę zainstaluje Windowsa 7 . Niestety podczas instalacji wyskoczyła mi lista Windows 7 : Starter , Home , Professional itp. Nie wiedziałem co wybrać i wybrałem starter . Niestety :confused:

Chciałbym teraz tą lepszą wersje : Professional . Czy jest jakaś możliwość dogrania do Startera plików?? żeby stał się Windows 7 Pro .. ?


(ProTofik) #2

Nie możesz sobie wybierać co chcesz. Musisz wybrać tą wersję którą kupiłeś.


(Render) #3

@ProTofik

Może sobie wybrać co chce i legalnie używać przez 30 dni. Po tym czasie musi zakupić wersje jaką wybrał i ją aktywować ;]


(Godlike) #4

W ten sposob, bez ponownej instalacji, da sie chyba tylko poprzez Windows Anytime Upgrade ale potrzebny jest klucz "wyzszej" wersji. Poza tym spokojnie starczy ci Home Premium zamiast Pro- mowie tak na wszelki wypadek, gdybys chcial qpic :wink:


(Rrogut90) #5

A jak sprawdzić ile dni mi pozostało ??

No a jak dograć to Home Premium ??


(Jerzy23k) #6

Albo zainstalować na nowo albo, jak mówił kolega, pójść do sklepu i poprosić o klucz usługi Windows Anytime Upgrade do konkretnej wersji (np. Home Premium) z konkretnej wersji (Starter). Wtedy będziesz musiał wejść w Panel sterowania>SYstem i zabezpieczenia>System>Skorzystaj z większej liczby funkcji systemu Windows 7 (to ostatnie może być podobnie sformułowane). Jeżeli chcesz podgląd, ile ci dni zostało do końca, to też w oknie System, na samym dole.


(JNJN) #7

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN


(Rrogut90) #8

No i niby dalo rade ubgrade ... Teraz odziwo pisze że mam Windows 7 Ultimate ... tylko 1 mały problem ... musze znowu aktywowac system a klucz nie pasuje :confused:


(ProTofik) #9

a czy klucz na pewno masz od wersji ultimate?


(Rrogut90) #10

dzięki wielkie :))