Upgrade Visty

Mam pytanie, może głupie bo ta opcja była już dawno dostępna. Posiadam windows viste kupioną jakiś czas temu w okolicach 2009 roku razem z komputerem. I po ostatniej reinstalacji visty znalazłem tam karteczkę mowiącą o upgradzie visty na której się znajdował jakiś kod i link do strony. I mam pytanie czy to chodzi o te darmowe upgrade? Jeśli tak to jak to sprawdzić i zaktualizowac do win 7. Pytam bo nigdzie nie znalazłem info do kiedy trzeba to było zrobić jednak wszelkie strony związane z tym są już niedostępne.

“Jakaś karteczka” - to raczej niewiele mówi. Jeśli kupiłeś komputer (wraz z systemem) w terminie pomiędzy lipcem 2009 a 22 października 2009, to miałeś okazję załapać się na aktualizację w ramach “gwarancji technologii”. Specjalny nacisk należy położyć na słowo “miałeś” - ponieważ akcja skończyła się 31 stycznia 2010.

Miałem zamiar zdjęcie wrzucić tej karteczki ale właśnie tak podejrzewałem że niestety miałem okazje i już za pózno na upgrade. Więc dziękuje za rozwianie wątpliwości. :slight_smile: