Upgrade wersji studenckiej Adobe CS5.5 do CS6


(kacztery) #1

Witam. Piszę w tej sprawie, bo mam pewne wątpliwości i proszę o pomoc. Planuję zakup wersji studenckiej (komercyjnej) Adobe Design Premium. Obecnie jest promocja do 6 maja, że jak się kupi pakiet CS5.5 to jest bezpłatne przejście na CS6. Czy dotyczy to również wersji studenckiej (Student and Teacher Edition)? Czy obojętnie gdzie bym zakupił ten pakiet CS5.5, to bym mógł zrobić upgrade, czy są tylko jakieś specjalne certyfikowane sklepy?

Naszły mnie takie wątpliwości, bo dzwoniłem dzisiaj do sklepów, w których bym zakupił pakiet i w jednym usłyszałem, że nie ma możliwości upgrade do CS6, a w drugim, że jest. Chciałem zadzwonić do Adobe Polska obsługa klienta, ale nie mogłem się dodzwonić. Będę próbował jeszcze jutro, ale nie daje mi to spokoju, dlatego pytam się Was, czy jest możliwość upgrade CS5.5 do CS6 tej wersji?

Z góry dzięki za pomoc.


(A Florczyk) #2

Ja się dowiadywałem w sprawie pakietu Master Collection - również wersja Student and Teacher - w sklepie Cortland (certyfikowany reseler). Wersja dla studentów również kwalifikuje się do upgrade’u.

Jeżeli kupiłeś w określonym czasie masz prawo do upgrade’u: http://helpx.adobe.com/x-productkb/poli … hases.html


(Merkel) #3

Ja kupiłem w graficzne.pl (Gold Partner Adobe).

Powiedziano mi że dostane nowe pudełko z wersją Student and Teacher Edition CS6. Link: http://www.graficzne.pl/index.php?i19,adobe-cs6