Upgrade XP do Vista ile kosztuje?

Witam Serdecznie,

Chciałbym się dowiedzieć, czy jeżeli posiadam licencję na Windows XP Home Edition to mogę dokonać upgrade na Vista Home Basic z jakimś rabatem, czy muszę płacić pełną kwotę za system Vista ??

Jeżeli takowa zniżka jest, to czy jest różnica jak chciałbym wziąć wersje 32 bit a 64 bit ??

Człowieku nie bierz Home Basic, bo ta edycja jest okropnie obcięta z funkcji (niektórzy nazywają ją “zamulonym XP”). Jeśli Vista to tylko Home Premium, lub Ultimate (oczywiście kosztowo lepsza jest HP). Lepiej dopłać trochę i kup zwykłego OEM- nie będziesz musiał kombinowac przy formacie (bo wersje upgrade mozesz tylko nainstalowac na istniejący system, a OEM mozesz instalować “na czysto”). Na przykład Vista HP z tego sklepu:

http://www.agito.pl/wersje-oem/microsof … 32960.html

Dodane 16.01.2009 (Pt) 0:16

Poza tym widzę, że masz 2 GB RAM, jeśli nie zamierzasz zwiększać do 4 GB lub więcej to bierz wersję 32 bit, jeśli zamierzasz 64 bit.

Myślę, że zniżki nie ma (była, gdy Vista wchodziła na rynek). Różnic wiekszych w cenie między 32, a 64 bit praktycznie nie ma.

ja polecam zostać studentem kierunku informatycznego:D

vista, xp i wiele innych aplikacji za darmo :wink:

i 7 też niedługo będzie ;-D Nie musisz studiować informatyki żeby mieć MSDNAA wystarczy ładnie poprosić admina ;-D

Ale jak by co to kierunki na których na pewno jest MSDNAA:

:arrow: Informatyka (i wszystkie pokrewne)

:arrow: Ekonomia (i wszystkie pokrewne)

:arrow: Fizyka (i wszystkie pokrewne)

:arrow: Matematyka (i wszystkie pokrewne)

Z reguły jest tak że kierunek musi być na tym samym wydziałe co informatyka.

A wersja Visty w MSDNAA to Biznesowa ;-D z 7 ma się zmienić na Ultimate albo Home Premium (do wyboru)