Upgrade z kubuntu 6 do 7 nie mozeliwe?

wrzucialem płyte cd z Kubuntu 7 i gdy wybieram instalacje to chyba 3 krok to wybor partycji. wybieram oczywiscie recznie i ustawiam tam punkt montowania na partycji na ktorej mam kubuntu 6. ale w miejscu gdzie są 2 inne pratycje w tym jedna z xpekiem pojawiaja sie jakieś pkt montowania. /media/sda2 i media/sda2. co dziwne moge kliknąć tam albo dos, albo windows ale jak zmienie to w tym miejscu to obawia msie ze winda mi zniknie. i nie widze innej metody zainstalowania kubuntu. podpowiedzcie mi jak to zroic bezbolesnie bez utraty windy i poprzedniego kubuntu6.(na nim chce zrobić upgrade)

dzieki

w oknie w ktorym aktualizujesz system nie mam opcji uaktualnij system do wersji 7.04 ??

soory za brak polskich znakow ;/

no wlasnie w wersjach poprzednich byla tak możliwość a tu prosze.

kurde ja pod ubuntu 6.10 mam ta opcje

a sprobuj moze zalogowac sie uzywajac gnome i tam poszukac opcji aktualizacji systemu adeptem i moze bedzie tam ta opcja

punkt montowania oznacza tylko ze po zainstalowaniu kubuntu wlasnie tam znajdziesz partycje z windowsem

zauktualizowalem przez neta i padaka. OOo zostal stary wersja 2.0.4 natomiast knetworkmanager sie wogole nie uruchamia. nie wime dlaczego. klikam na internet-knetwor… i nic sie nie dzieje. wiec netu juz nie mam.

chyba formata walne i tyle. i tu wlasnie linuks przepada. zawsze cos sie musi nie udac

wpisywalem alt-f2

gksu “sh /cdrom/cdromupgrade”

i failt to connecto to xserver. uz rece opadaja. z cd nie ma mozliwosci upadate bez formatowania partycji. szkoda czasu chyba